Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helio33

Pomysł na prezent dla mamy i maluszka

Polecane posty

Gość Helio33

W przyszłym tygodniu jadę z mężem do kuzynki w odwiedziny, mają 7-miesięczną córeczkę. Zastanawiam się nad jakimiś podarkami dla nich. Mamusi młodej kupię chyba coś z kosmetyków, ale mam problem z córcią. Mała ma mnóstwo ciuszków i zabawek bo starszej siostrze, więc nie mam żadnego pomysłu co innego można jej kupić. Zależy mi na czymś przydatnym. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sie cos znajdzie
Moze zapytaj co by sie jej dla dziecka przydalo? ja teraz odchodzilam z pracy na macierzynski, chodzili za mna i pytali co potrzebyje bo nie chca mi kupowac tego co juz mam, wiec kupili mi sliczny kocyk dla malego i reczniczek i dali pieniadze..z czego sie cieszylam bo kupilam za to rzeczy ktorych jeszcze nie mialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubka12321
Moja siostra ma teraz dzidziusia i zażyczyła sobie wyciskarkę :) Popatrz w internecie, na pewno znajdziesz jakieś fajne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze taki bon podarunkowy np do smyka,wtedy kuzynka bedzie mogla wybrac dla dziecka co potzrebuje i co jej sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dzieciaczka może być np.zabawka z Fisher Price (dostosowana do wieku oczywiście) lub jakiś pajac (dzieciaki bardzo szybko rosną). Mamie możesz kupić jakiś kosmetyk lub pachnidło. Z ciekawości - dlaczego szukasz prezentu tylko dla dzieciaczka i jego mamy? A co z tatusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orneta
Książeczka - z tych najwcześniejszych, sztywna kartonowa lub taka do kąpieli. Tego nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał, ta wyciskarka robi wrażenie. Nawet nie wiedziałam,że coś takiego istnieje. Zazwyczaj dzieciom kupuje się zabawki bo jest ich pełno w sklepach, ale to już takie oklepane, a ta wyciskarka..super. Szkoda,że gdy moja córcia była młodsza nie było jeszcze takich rzeczy, ale sama bym komuś coś takiego kupiła w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuszki ,zabawki to takie oklepane.Ta wyciskarka jest super.Dla młodej mamy jak najbardziej.Kupię ją mojej szwagierce dla małego Piotrusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halik197
A polecacie coś sklep online z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×