Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blanka 86

On całował mnie po szyi a ja nic nie czułam...

Polecane posty

Gość blanka 86

kręcił językiem jak szalony a ja kompletnie nie miałam żadnej przyjemności...poprostu nic nie czułam. Jakby nie mlaskanie to bym się nawet nie zczaiła co on robi :D Ale wcześniej jak tylko czułam jego przesuwający się oddech na skórze to myślałam, że oszaleję z ekstazy. To normalne, zeby nie czuć pocałunków? Czy może chodzi o to, ze były "mokre", albo że z zaskoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm tak szczerze to
dziwne że kręcił cię jego oddech a dotyk już nie. nigdy tak nie miałam. ty miałaś wcześniej z kimś innym tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupakabra El
Niech ci najpierw zdejmie golf!!!! Delikatnie muśnięcia drażnią zakończenia nerwowe. Muśnij się po szyji od ucza do obojczyka ledwo dotykając opuszkami. Wystarczy mocniejszy dotyk i już skóra się przyzwyczaja. Rozumiem Cię - miałem ostatnio to samo - całowała mnie i lizała ucho. Bez sensu... i bez sensu bylo to, że tylko czekałem aż przestanie. No ale to nasze początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notatkiozyciu.pl
Niektóre kobiety nie czują dotyku na piersiach, ty nie czujesz na szyi. I dziwić się panom, że nie mogą nas rozpalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka 86
myślę, ze czułabym gdyby zaczął muskać suchymu ustami, a on od razu się przyssał z językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka 86
to nie tak, że sam oddech (chociaż on też), ale i to jak się o mnie ocierał..ustami, nosem...mmmm :D a języka już nie czułam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDFGHJHGDFGHJGHF
mezczyzni jak lubicie byc calowani po szyi, uszach? moj byly rozpalal mnie do czerwonosci jak machal szybko jezykiem w moim uchu AHHHHH:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa ona
moj lubi po uchu, szyi.. kazdy woli co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDFGHJHGDFGHJGHF
a w jaki sposob?:) muskanie? lizanie jezykiem? calowanie wargami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×