Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swiezak...

Gdy szuka sie romansu...

Polecane posty

Gość Swiezak...

Mam takie pytanie do doswiadczonych. Spotykam sie od czasu do casu z pewna mezatka po 30-tce, ja jestem od niej mlodszy o kilka lat i ... Moge sobie pozwolic na dotyk, przytulanie, pocalunek - ona nie protestuje. Ona lubi ostry flirt, czasami przekracza granice dobrego smaku, strasznie swintuszy. I teraz pytanie do kobiet: lubicie podchody, gdy facet Was zdobywa malymi krokami, po czym spontanicznie ladujecie z nim w lozku, czy wolicie bezpardonowe okreslenie swoich oczekiwan w czasie szczerej rozmowy? Po prostu krotka pilka i seks, albo rozstanie. Nie wiem jak postapic z ta mezatka, z ktora sie spotykam. Nie chcialbym wyjsc na desperata. Doradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synu ile ty masz lat?
ile kobiet tyle upodobań. jedna lubi prosto z mostu, druga czarowanie. a ty pytasz jak przedszkolak: mamo wszystkie koty sa czarne czy zielone? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
każda kobieta jest inna i kazda chce czegos innego wiec duzo sie tu nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka 37
mam za sobą kilka romansów i zdecydowanie wole jeśli facet mnie zdobywa... Fakt, ze muszę mu dać tzw "zielone światło", bo zdarza się ze uczepi się taki, który w ogolę mnie nie interesuje i zawraca mi gitarę :) Teraz mam na oku jednego, daje mu wyraźne sygnały ale jest bardzo nieśmiały. Mimo wszystko, będę wolała z niego zrezygnować niż podejść i powiedzieć coś w stylu: "zerżniesz mnie w końcu, czy nie????" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty ....
mężatko , a lubisz erotyczne rozmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×