Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka ona111

Korekta powiek

Polecane posty

Gość Taka ona111

Czy mia ktoś przeprowadzoną korektę powiek górnych? Mam opadające powieki i chciałabym coś na ten temat wiedzieć. Kto, gdzie robić takie rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj najpierw tu watki,
bo jest ich kilka o operacjach powiek a nie wyskakujesz jak filip z konopi......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona111
Grzecznie pytam, a nie wyskakuje. Chyba się cholernie nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona111
O powiększaniu piesrsi tematów jest kilkadziesiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejrzyj najpierw tu watki,
ale chyba pytalas o powieki a nie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona111
poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No,nie!
Dlaczego jeżeli któraś z Pań pyta o zabieg,to inna zaraz musi ją skrytykować. Kobiety przecież mamy sobie pomagać,wymieniać doświadczenia a nie bawić się w uszczypliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ona111
Dziękuje, też tak uważam, że skoro pytam, to chciałabym coś wiedzieć na ten temat, a nie czytać, że wyskakuje z pytaniem A może znajdzie się jakoś osoba, która taki zabieg miała?? Może jakiś dobry chirurg z krakowa???? Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y6rui67uyj75 y
też jestem zainteresowana, mam opadającą jedną powiekę przez co wyglądam jak debil. Szukałam różnych info, znalazłam jakiegoś doktorka z kliniki w Krakowie, oglądałam jego strone, ceny przystępne, niby pełen profesjonalizm a jak wklepałam jego imie i nazwisko w google to lawina negatywnych opinii. To przykre że każdy oferuje profesjonalizm i doświadczenie a tak na prawde to tylko kit, jak takie pacjentki które mają blade pojęcie o medycynie mają szukać dobrego lekarza? skad mamy wiedzieć czy opwiada bajki czy mówi prawde? czy obiecuje gruszki na wierzbie czy nie. A potem płacz i lament. Powinni stworzyć jakaś instytucje zrzeszającą dobrych lekarzy i potwierdzającą ich zdolności i kompetencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiao
w Krakowie dwie osoby dr Kasprzyk, przyjmuje na Woli Duchackiej i dr Katarzyna Michalska w Rydygierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Kostrzewa
Zanim zdecydujecie się pójść pod nóz - polecam wypróbować serum pod oczy i na górną powiekę z linii Dermatopoietin ( jeszcze mało znana w Polsce marka ze Szwajcarii). Serum działa tak, że sama skóra zaczyna się regenerować - w przypadku powieki górnej następuje likwidacja nadmiaru skóry ( do licha ! Ona znika!!!:)) i ładnie zarysowuje się kontur oczu. Mozna zobaczyć zdjecia online na facebooku ( Doris Dorin Luxury Cosmetolgy). Naprawdę robią wrażenie. Kuracja powinna trwac dwa miesiące. Ja jestem w polowie pierwszego, ale już widzę , że coś się dzieje :) Polecam wszystkim z takim problemem zwlaszcza, ze operacja może być ryzykowna: te oczy po operacji kompletnie już nie przypominają naszych własnych :( Serum jest do kupienia online w kilku sklepach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka1978
Spróbuj może najpierw czegoś nieinwazynego (TITAN) , badź mało inwazyjnego (BOTOX) zamiast od razu iść pod nóż. Titan fajnie podnosi opadające powieki. Moim zdaniem powinnaś najpierw skonsultować się z LEKARZEM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ . Może jest dla Ciebie jakaś nieinwazyjna alternatywa. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak naprawdę to....
E tam powieki górne i medycyna estetyczna .... lepiej zoperować - wyjdzie taniej, a akurat ta operacja jest lekka łatwa i przyjemna Polecam dr Marcina Świdra z www.dermamed.com.pl jest zaje...stym operatorem. powiek robi bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno operacja będzie dobrym rozwiązaniem, no i efekty super, moja koleżanka była u Dra Osucha, świetnie jej to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Jędrys, jeśli chodzi o plastykę powiek to nie znam lepszego specjalisty. Konsultacje były prowadzone na bardzo wysokim poziomie, dowiedziałam się wszystkiego, włącznie z zagrożeniami i możliwymi skutkami ubocznymi. Na szczęście u mnie żadne nie wystąpiły a efekt utrzymuje się do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Każdy zwraca uwagę na wygląd estetyczny, Ja również. Moja skóra z powiek górnych stała się wiotka i zaczęła mi opadać na oczy. Dla tego zdecydowałam się na zabieg blefaroplastyki i na dobre mi to wyszło. Zabieg wykonała mi dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea  i teraz wyglądam dużo lepiej i tak też się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolabeatka

Beatka ,Mariola,Mariola ,Beatka.Obydwie piszą  jednocześnie  o powiekach- ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×