Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakakakakakaka

Powrót z urlopu wychowawczego a zarobki

Polecane posty

Gość kakakakakakaka

Witam, obecnie jestem na urlopie wychowawczym, który wkrótce przerywam z powodu ciąży. Zamierzam iść na zwolnienie 100% płatne. I teraz czytam w sieci, że pracodawca powinien dać mi takie wynagrodzenie jakie otrzymuje osoba, która została zatrudniona na moje miejsce i wykonuje moje obowiązki. Nie było by pytania, gdyby nie fakt, że do pracy nie zamierzam wracać tylko teraz nie wiem czy bedę otrzymywała świadczenia takie jak poprzednio, czy nalezy mi się podwyżka z racji, że już dwa lata minęło od momentu kiedy przestałam pracować. Zastanawiam się też czy nie wrócić do pracy na kilka dni i wtedy domagać się zwiększonej pensji a dopiero po podpisaniu odpowiedniego dokumentu iśc na zwolnienie. Ma ktoś podobne doświadczenia? jutro zamierzam dzwonić do PIP ale może udało by mi się czegoś dowiedzieć dzisiaj. Z góry dziekuje za odpowiedzi. P.S. Dla wszystkich tych, którzy chcą mnie nazwać leniem i nierobem dodam, że moje pierwsze dziecko urodziło się z wadą i wymaga mojej opieki wkrótce czekają nas kolejne operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcfs
po powrocie z urlopu dostajesz wynagodzenie takie jakie mialas na umowie o prace wszystko zalezy od szefa czy Ci podwyzszy wynagrodzenie do takiego, ktore miala osoba na Twoje zastepstwo rownie dobrze moze po powrocie dac Ci wypowiedzenie, jak tamta osoba sobie w trakcie Twojej nieobecnosci "zrobiła plecy u szefa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×