Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wt

Wing Tsun Kung Fu we Wrocławiu

Polecane posty

Gość wt

Jeśli któraś z Pań zastanawiała się kiedyś nad ćwiczeniem sztuk walki, to informuję, że od września ruszają nowe grupy Wing Tsun Kung Fu we Wrocławiu. Grupy będą działać na: Grabiszynku, Placu Grunwaldzkim, Placu Orląt Lwowskich, od października na Stabłowicach Szczegółowe informacje na: www.wingtsun.wroclaw.pl Wing Tsun to chiński system walki stworzony około 300 lat temu. Według legend jedną z twórczyń była kobieta. Ćwiczyć może każdy niezależnie od płci czy wieku. Nie ma tu efektownych podskoków, akrobacji... System ma być prosty i skuteczny. Nastawiony jest na samoobronę, a techniki zakładają walkę z silniejszym przeciwnikiem. Trening poprawia refleks, szybkość, kondycję i koordynację, Ponad to treningi są źródłem dobrego samopoczucia i kontaktów towarzyskich. Z okazji nowego sezonu, 28 sierpnia w celu przybliżenia tematu odbędą się bezpłatne warsztaty samoobrony. Zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, mam nadzieję że tym razem będzie podobnie. Szczegóły: www.wingtsun.wroclaw.pl. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaamis
Byłam 2 lata temu na warsztatach w wakacje z chłopakiem. Było fajnie, moze wpadniemy znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×