Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dadada ha

polećcie mi jakiś zespół na wesele (Wrocław i okolice)

Polecane posty

Gość gość
jeśli chcesz, by Twoje wesele stało się legendą i wszyscy będą je wspominać przez dłuuuuuugie lata, polecam zespół tequila!

Gość gość
żaden zespół nie może się nawet równać z AfroBand! to urodzeni pasjonaci muzyki. Żyją po to aby grać i zachwycać innych swą muzyką.

Gość gość
najlepszy jest zespół tequilla! słyszałam ich na weselu znajomwj i teraz nie mogę się doczekać własnego ślubu, bo mają nam grać.

Gość alexOla
A ja odradzam zespoły. Byłam na trzech weselach u znajomych, którzy płacili za zespół ok. 4000--6000 zł, w tym jeden skład na żywo i nie dało się tego słuchać. Jedno trio(niby z wyzszej półki, wokalista zjezdzał z lini melodycznej, podkłady midi (a niby grane na żywo), ekipa 100 % na zywo grała smety i wszystko w jednym rytmie.Trzeci zespoł to cała impreza Disco polo biesiada. Ok, rozumiem kilka kawałków typu majteczki w kropeczki, ale nie 12 godzin! Na swoje wesele mam DJ z wokalem na żywo i dogrywanymi instrumentami. Repertuar z góry ustalony, brzmienie super, bo slyszalam na zywo. I placi sie o połowe mniej... :) I jak puszczane podkłady to przynajmniej wiadomo ze puszczane, a nie ze zespoł mowi, ze gra a i tak puszcza, ale bierze 2 razy tyle kasy.

Gość Julka

polecam zespół Abal, nikt tak nie rozkręci wesela jak oni. Gołym uchem można usłyszeć ich pasję i talent. 

Gość Kasia

Julka ma rację - Abal jest najlepszym zespołem nie tylko w okolicy, ale również w całym wszechświecie. Oni żyją po to, żeby grać i grają po to, żeby żyć. 

Gość Oliwia

Ula ma rację! Tequilla Band bije wszystkie inne zespoły na głowę. Takiego utalentowanego zespołu można szukać ze świeczką, ale i tak będzie trudno znaleźć kogoś jak Tequilla Band. Są mega profesjonalni, zawsze dają z siebie wszystko na scenie, a każda impreza z nimi jest więcej niż udana. 🙂

Gość Klaudia

Również jestem za zespołem tequila jest on najlepszy nie ma sobie równych. z tym zespołem zabawa nigdy się nie kończy 

Gość Wii

Ja ze swojej strony mogę polecić zespół Avers, grają bardzo ciekawie i mają nawet opcję poprowadzenia Biesiady przy stole, oczywiście wtedy grają na akordeonie co teraz nie jest aż tak spotykanym zjawiskiem. Z nimi na pewno zabawa będzie doskonała

Gość Kokoszka

Faktycznie Aversi są niesamowici, a gdy biesiadują z nami da się poczuć klimat  tamtych dawnych Polskich wesel co jest cudowne 🙂 Przy bliższym kontakcie też są super ludźmi, weseli i otwarci, a jeśli chce się zamówić piosenkę nie ma z tym żadnego problemu 🙂

Gość Kaja

Tequila Band super zespół z którym miałem do czyniena świetna oprawa muzyczna zabawa z tym zespołem nigdy się nie kończy polecam ten zespół z całego serca 

Gość Martus

Zespół Avers to prawdziwa rewelacja! W zeszłym roku bawiliśmy się z zespołem u znajomych, w tym - na własnym weselu. I z czystym sumieniem POLECAM! Młodzi, zdolni i bardzo sympatyczni. Do tego muzyka - po prostu super!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować