Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielbicielka222222

Właśnie wychlałam pól butli wina i zrobiłam sobie dobrze bo

Polecane posty

Gość wielbicielka222222

Mąż mnie wkurjwił i siejdze sama w jdomu :) wkoncu mi dobrze. SSSuper krescin mi sie w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
szkosdda ze w tv nnie ma nic dobrehgo tylk o jakis szmaragd i krokodyl ...fuuuuujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
Mąż mnie wkurjwił bo co noc bierze robotę a wraca nawalony jak świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
Z 10 minut 2 razy p koeli ten pierwszy szybciecj chyba :) lepiej po akoholu mi jakosss.zwykle z moim M teżśż mam ale sama lubie sobie tescz zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
śmiesznky podszyw......................:D wkurwił mnie bok pojechał do rodziców wktórzy go traktują jak gówno i m pomagac a powinien im kilka hui posadzic i nigdy tam nie pochjechac. Jakieś mam wino carlo rosssi czerwone.. LUbiej je :) Jalkny mnie ktos nie szanuje to mam go wdupier:/ ca on liczy że sie dołożą do budywy domu. Ja wople sama pomału i nie zamierzam do hui jezdzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
Skurwysuyny jebane zawsze go od najgorwszych wyzywali a jaank pomów trezba to do pierwszxego dzwoniqa. Kurwa mac no. I nie przetłumaczsyz tepakoiw ze jak ktos cie nie szanuje to nsie mu w dupe nie włazi.. dobry maż ale pizda troche w stosunku do rodziców. Szacunejk szacunkiem ale jak ktos ci jedzie po całośći i wyzywa za kazdnym razem od hui skurwysynów pierdolonych itpo. to poprsostu sie nie jezdzi. Ale sie jeszcze na nich rzejedzie. No ale to nie emat o starych debilach :) winko pyszne-dawno nie pilam soryy a bledyv ale mi sie mieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
nie pamietam cyz m,mma gg ale zaraz zobacze. A co cheeętny jestes?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
Mam ale nie wiem czyc zadziała.......bo tutaj zraz ktos mj ie cos głupiego piopisze 1324016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już takij jest i nic na to nie poradzisz chyba że się porządnie na nich przejedzie to zrozumie że robi źle;p no na jakieś inne tematy:) pisz 32360449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka222222
cos sie tnie.ale moze zadziaąłao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×