Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarinkaa

zdradzilam meża ze swoja koleżanką!!!!!!!pomocy!!

Polecane posty

Gość foxiii
Kobiety zazdroszcze wam , ja tez mam ochote ale brak odwagi , a jest taka jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mathiash
Gdybyś była moją żoną i byś się przespala z jakąś kobietą to nie byłbym zły :) Gdybym ja się urodził kobietą to myślę że na 90% byłbym lesbijka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanejro_fisitng_na 21_palcy
a bylo chociaz w pupe ?? czy byl siad plaski do laski jak to bylo opowiedz zlota kolezanko zapodaj nam poradnik recepte na znakomitego kochanka jak tez zdradzac mamy my znudzone zony naszych mendzow co to ciagle wyjezdzaja na integracje my dobrze wiemy co oni tam robia nie mysla o nas a nam sie marzy pelna penetracja z panem naprawiaczem pralek z panem spermopiarzem albo z takim gornikiem hutnikiem chalupnikiem co nie tylko splondruje nam lodowke podczas nieobecnosci niewiernego mudzyna menza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Zulluss-
I co tam dziewczyny jak wasze spotkania?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metusiaa
też mam ochote na swoją kolezanke ajjj jest taka sexy ma dziecko i meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka 33
Podobają mi się niektóre koleżanki z którymi mogłabym iść do łóżka. Nawet mój mąż mnie pyta czy nie miałabym ochoty to zrobić ale tylko z kobietą i na jego oczach. Wiem że to go kręci. Ale to by była zdrada i pewnie zje bym się z tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobna sytuację, najpierw zaczełysmy w domu pić wódkę i tam był moj mąż, pozniej on musiał gdzies jechac a my poszłysmy jeszcze po wódke a potem do niej, tylko ze tam był jej mąz no i oni zaczeli sie zrobierac jemu stał więc powiedzialam zeby poszli do sypialni ale ja poszłam za nimi i wiem ze oni mnie rozbierali a na poczatku nie chciałam, bo mialam zamiar tylko patrzec i robic sobie dobrze, ale nie moglam sie powstrzymac i zaczełam robić minete kolezance a potem obciagalam jej mezowi, Pozniej kolezanka poszla rzygac to ja sie jebalam z jej mezem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloooda24
ja sie kochałam z dziewczynami 3 razy i mam do tej pory chlopaka!!! nie zaluje ze zdradziałam ,on pewnie byl by chetny na spotkanie w trojkacik.. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaa88298
dla mnie to jest ohydne.. dwie laski calujace sie i dotykajace tam. wzdrygam sie na sama mysl bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ci zazdroszczę, palec w cipce dziewczyny to coś cudownego, ja od podstawówki lubię dziewczyny, choć nią jestem :) I stało się spałam z kobietą, Karolina odwiedziła mnie i musiała się wymyć i ja weszłam do niej pod prysznic i.... Mam pelno wibratorów, więc poszło, jak z płatka :D Mam nadzieję że Karolina ma ochotę n więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×