Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yasminn123

3 dziecko wiek 35 lat!!!!!

Polecane posty

Gość yasminn123

Proszę dajcie znać jestem po raz 3 w ciązy mam już dwójkę dzieci parkę i niespodziewanie dowiedziałam się o ciąży mimo zabezpieczeń, jestem zrozpaczona, jak się cieszyć z macierzyństwa, skoro już się czuję spełnioną mamą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
daję znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to urodz i oddaj
jest mnustwo par ktore nie moga miec to sie nim zajma i beda potrafiły to lepiej docenic niz ty!!!niestety uprawijac sex trzeba sie liczyc z ryzkiem ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
daję znać - miało być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
do kontrabanda - dajesz znać do powyżej widocznie nie masz dziecka i nie wiesz co może czuć kobieta w takiej chwili ile rozterek nią rządzi...nie rozumiem dlaczego miałabym oddać...co ty chrzanisz? a parom bezdzietnym serdecznie współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
widocznie nie ma w tym miejscu kobiet które mają bądź miały podobne rozterki i miały więcej niż jedno po 30-stce.Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
przeciwnie - mam ...... 5 dzieci :) wiem więc z czym to sie je :) ale twoje pytanie po prostu mnie rozbawiło bo w czym możemy ci pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiijsej
do powyżej widocznie nie masz dziecka i nie wiesz co może czuć kobieta w takiej chwili ile rozterek nią rządz :O:O:O:O:O no a jakie widzsz rozwiazanie dobrze ktso tu napisal oddaj i tyle a nie pierdolisz glupio ak się cieszyć z macierzyństwa, skoro już się czuję spełnioną mamą???? my ci na to nie odpowiemy sama musisz sobie odpowiedzec biedne tylko to dziecko ze bedzie mial taka mamuske:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiahiashishishis
widocznie nie ma w tym miejscu kobiet które mają bądź miały podobne rozterki i miały więcej niż jedno po 30-stce.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
w sumie to w niczym. Kupa mądrych inaczej a do tego z pyskiem hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CÓZZZZZZZZZZZ
glupie pytanie glupia odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
może zanim zaczniesz obrażać ise n a cały świat zadasz swoje pytanie jeszcze raz ? tym razem bardziej zrozumiale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
pobawić się cudzym problemem to jest frajda dla debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
coż to jest 35 lat i 3 dziecko ?:) najwyższa forma w życiu , najlepszy czas na najcięższe zadania - tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala alala sialalala
pobawić się cudzym problemem to jest frajda dla debili to jest problem?? oj duzo by chcialo miec tylko takie bez sensowne dylematy jak ty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
pytanie było proste może niektóre czują się i z piątką super zależy jaki przedział wiekowy moje dzieci mają 4, 2 lata na wiosnę urodzę to 3 maleństwo, kochane ale nieplanowane, niestety jakoś radość nie przychodzi tak jak w poprzednich ciążach, na pierwsze dziecko czekaliśmy prawie 2 lata starań, drugie już z górki, ogromna radość wymarzona córeczka, dlatego przestańcie chrzanić, jeśli ktoś faktycznie miał tak że ciąża po ciąży...a do tego wiek niech się podzieli jak sobie radził bądź radzi z takimi maluchami ja jestem po prostu przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????????????yy
debile????? sama jestes debilka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poprostuuuuu
KTOS NAPISAL ODDAJ I NIE BEDZIESZ MIALA JUZ DYLEMATU I PROBLEMU:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
tak chcę nie umiałabym inaczej..... dla każdego Problem "Jego" jest najważniejszy wiem ludzie nie mają co do garnka włozyć, piją, chorują, ja powinnam się cieszyć, że mam co jeść , że jeszcze pracuję, mąż też i mam dach (kredytowy) nad głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
moje dzieci a przynajmniej 3 pierwsi synowie urodzili sie w odstępach 2 letnich -czyli najstarszy miał 4 lata , średni 2 jak rodził się najmłodszy . jakiej rady oczekujesz ? trzeba wszystko przemyśleć i nie mieć nierealnych oczekiwań , przynajmniej na początku a wszystko sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
sam se oddaj najlepiej swoje narządy...głupku...oddać można auto do komisu nie żywe dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
Do Kontrabanda. czy jesteś moją rówieśniczką? czy uda mi się wychować mądrze dzieci bo trochę cierpliwości mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poprostuuuuu
sam se oddaj najlepiej swoje narządy...głupku...oddać można auto do komisu nie żywe dziecko.. to co glupie pytania zadajesz jesli go nie chcesz oddaj do adopcji proste !!!!!twoje pytanie swiadczy tylko tyle o tobie ze jestes pusta ja but:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem także
się wychować mądrze dzieci bo trochę cierpliwości mi brakuje... jeszcze sie nie urodzilo a ta sie juz pyta ze jej sie uda wychowac no ja nie moga inteligencja autorka nie grzeczy tówj temat jak tu zauwazyli inni WOLA O MOMSTE DO NIEBA !!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koldrty
cierpliwosc do seksu znalazłas? jak sie zabezpieczałas ze nie wyszło? przeciez i to pokochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
nie jestem twoją rówieśniczką , niestety :) ale swoje ostanie dziecko , a nawet bliźniaki urodziłam po 40 :) jedyna rada jakiej moge udzielić jest taka - nie śpiesz się . to truizm i banał ale dizeci tak szybko rosną , za szybko . Teraz myślisz ,ze to obciążenie i kolejna ciężka praca , ale zatęsknisz jeszcze i to do bólu serca za dizećmi w domu . Nie śpiesz sie , nie próbuj być super mamą , super żoną i super pracownikiem . Wykorzystuj czas ciąży , jeszcze sie napracujesz . Odpychaj od siebie obowiązki , angażuj więcej męża ,traktuj siebie z troską i czułością . Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
podziwiałam i podziwiam matki samotne, które z róznych powodów borykają się z problemami....matki wieloródki, jednak cały ciężar spoczywa na kobietach ,owszem są babcie ja też mam to wparcie że jedna czy druga weźmie dziecko czy ich razem czasem żebym mogła odpocząć, mąż w sumie tez jakoś jak może stara się odciążyć, ja mam na głowie dzieci utrzymanie domku w czystości, prace gotowanie ogród czasem zakupy lekarzy, posiłki ....jestem zmęczona czuję się ospale w tej 3 ciąży szybko się męczę,,,nie jest tak super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
co do braku cierpliwości - to nie ty jesteś n niecierpliwa - ty jesteś po prostu zmęczona . To zmęczenie czyni nas zgryźliwymi , niecierpliwymi a nawet złośliwymi . Nie martw sie tym , to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×