Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlebitmore

Czy się z nim rozstać ?

Polecane posty

Jestem z moim chłopakiem ponad pół roku. Na początku - jak zawsze - było pięknie. Czułam szczęście, że w ogóle jesteśmy razem. Nieco ponad miesiąc temu zerwaliśmy, ale i ja i on bardzo do siebie tęskniliśmy, stwierdziliśmy, że to był błąd i ponownie się zeszliśmy. Potem wszystko było dobrze. Jednak zaczęło mi coś nie pasować. Mianowicie .. zwykłe spotykanie się. On często woli wyjść z kuplami niż być ze mną i praktycznie kiedy się widujemy to wraz z moimi i jego znajomymi. Próbowałam mu to wyjaśnić, że wolałabym żeby było nieco inaczej a on odpowiedział mi "Po co drążysz temat to i tak niczego nie zmieni". Nie mam siły się kłócić z nim o to.. mówiłam mu to juz kilka razy i faktycznie- to niczego nie zmienia. To nie jest jedyne co mi przeszkadza. Mogę jeszcze wymieniać, ale to nie o to w tym chodzi. Wcześniej nie dostrzegałam w nim rzeczy, które teraz bardzo mnie denerwują. Nie wiem co robić... Czuję się szczęśliwa kiedy jest dobrze. A kiedy mnie rozzłości mam ochotę się go pozbyć. Powinnam sobie dać czas czy odpuścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snjhujfv
przecież to nie związek - on cię tylko używa kiedy potrzebuje z kijka spuścić - a koledzy najważniejsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))))))))))))))))
zgadza sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek12345677
Nie czytam nawet opisu. Już samo zadanie tego pytania jest odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokietka
Według mnie Wasza miłość wygasła i z Twojej i z jego strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×