Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olciiiia

Super pościele, idealny prezent!

Polecane posty

Gość Olciiiia

Polecam sklep internetowy www.poscielowy.pl Produkt polski. Sklep posiada pościeo z satyny bawełnianej, ręczniki i inne. Polecam! www.poscielowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieczkaaaa
Skorzystałam z tego sklepu i normalnie rewelacja! Dawno nie widziałam tak dobrego gatunku pościeli. :) Dziękuje za polecenie tej strony, z ręką na sercu dołączam się do CIebie Olciiiia i polecam www.poscielowy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła_kasia_
:o co za chujjowa firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieczkaaaa
Do miła_kasia_ A Ty masz jakąś lepszą własną? Jesteś producentką polskiej pościeli? Czy może tej z Chin? :) Uwielbiam kiedy ktoś dyskutuje a nie wypróbuje danego produktu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ordynarna autoreklama
ordynarna reklama :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pościelówa
A mnie tam się ich asortyment podoba :) Kupowałam ich pościel prosto od producenta i nie mam zastrzeżeń. No, ale każdy ma inne mniemanie. Więc w sprawie gustu się nie dyskutuje. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupowałam ale podoba mi się tam jedna pościel, ale jednak wolę kupować widząc co kupuje i z jakiego materiału jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieczkaaaa
Do anija21 Może czasem warto zaryzykować i kupić parę produktów przez internet :) a może akurat ta pościel przypasuje Ci do gustu, tak jak i mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixamixa
to ja polecam ten sklep http://artdecor24.pl/posciel - jest niedrogi i ma kilka fajnych propozycji prezentowych, zresztą nie wszystkich pościelowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×