Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :(((((((((((

Wiesz co najbardziej boli?

Polecane posty

Gość :(((((((((((

Obiecaliśmy sobie, że nie będziemy jak ten zgorzkniały świat! Poświęciłem dla Ciebie wszystko! Oddałbym życie za to, abyś Ty była chociaż przez jeden dzień szczęśliwa! Nigdy nie zapomnę, tego za co mnie pokochałaś! Nigdy nie zapomnę tych pierwszych chwil! Nigdy nie przyznam się do tego, że tak cierpię! Jestem pijany i wylewam to co we mnie siedzi! Siedzi on dawna. Bądź szczęśliwa z nim! Gdybym miał wybierać pomiędzy sowim szczęściem i Twoim, wybrałbym Twoje! Wierzę, że on Ci da więcej niż ja mogłem! Boże spraw, aby ona była szczęśliwa. http://www.youtube.com/watch?v=ni6UkvNwDLs&list=FLWW3zVhdEWxcfDhsS7I1v3g&index=3&feature=plpp_video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
biedny autorełe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iperytka
najbardziej to boli nieumiejetne zalozenia cewnika przez niedoswiadczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
czemu go tak traktujecie? co jest w tym linku? to fake? kurva udawana wrażliwość :( nikomu nie można ufać there's nothing to do here

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie tego chcialas...
mnie tez opuscila odeszla a dzien przed rozstaniem nie chciala do buzi wziasc masakra tylko reka zabawiala a dnia nastepnego powiedziala ze potrzebuje a za 3 dni ze nie moze mi dac tego czego ja potrzebuje tzn dawala innemu panu z produkcji obciagala menedzerka jedna zakichana dawala nam dwom na raz ale przede mna wszystko ukrywala teraz nasze drogi rozeszly sie a pozniej wracac chciala ale nie bylo do czego skonczylo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((((((
http://www.youtube.com/watch?v=pEFxfVyz4Uc&feature=related to nie jest udawana wrażliwość! poznałem kogoś kto wydawało mi się, że jest z nie tego świata! kogoś wspaniałego! byliśmy przez ponad trzy lata ponad wszystko! ogromny plany i marzenia o wspólnej starości! LUDZIE KOCHAJCIE I DAJCIE SIĘ KOCHAĆ! kiedyś zrozumiecie, że w naszym życiu liczy się tylko miłość! możecie się śmiać! jednak, to czego tak naprawdę pragniemy to bliskość jednej, jedynej nam osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptycznie
Naprawdę??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×