Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka26ggggggggggg

Od tygodnia siedzę sama w domu, wychodzę tylko na chwilkę do osiedlowego sklepu

Polecane posty

Gość anka26ggggggggggg

...jak mi zabraknie jedzenia. A tak to od rana do wieczora siedze lub leże przed tv i z laptopem na kolanie. Nie umalowana, byle jak ubrana, zmuszam się by umyć zęby rano i wieczorem... Mam 26lat. Mąż tydzień temu wyjechał służbowo i wraca dopiero w przyszły piątek... A ja szukam pracy przez neta, wysylam 1000 cv dziennie. jestem po studiach ale takich że ciezko cos znalezc... Poza tym mieszkamy w nowym miescie, nie znam tu nikogo. Siedze tak całe dnie i mimo wszystko jest mi dobrze.. Czy to jest normalne??? Może to być depresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaPracowite
Mi to wygląda na syndrom wiecznego opierdalacza. Nie chce ci sie ruszyć dupy - bo ktoś na ciebie ciężko pracuje i daje ci kase. p.s. A dupą chociaż ruszasz? Czy też "na lenia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Skoro tak lubisz, to ok....mnie by bylo szkoda zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprrrr
tez tak mialam, poszlam do psychiatry, bo wczesniej bylam pelna zycia...dostalam tabletki i pomalu zaczyna mi sie chciec...wiec moze masz depresje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcADC
Depresja. To się leczy więc gnaj do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo nie do wiary
teraz jest jakaś moda na depresję i wszyscy ją mają. tylko, że ktoś kto ma depresję nigdy by nie napisał, że jest mu dobrze. a to, że siedzisz w domu i nigdzie nie wychodzisz o niczym nie świadczy. jesteś w nowym mieście, nikogo nie znasz, mąż wyjechał, więc co w tym takiego dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slayer77
z tym syndromem to chyba racja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Ona ma ciekawe problemy. Wynikające przede wszystkim z nieróbstwa. Bez roboty to do głowy przychodzą głupoty. Po za tym ...jest jej za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zniecierpliwiony ma
manię prześladowczą kobiet. rusz lepiej dupsko i zabierz sie do normalnej pracy cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×