Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janiejatak

wesele bez alkoholu

Polecane posty

Gość savoir vivre książka
Nie piję dużo alkoholu jak już wcześniej pisałam. Lubię napić się wina czy drinka. W lepszych lokalach podawane jest nawet wino do obiadu. Jest to bardzo eleganckie żeby napić się Martini z oliwką. Nie jestem za zalewanie się w trupa wódką ale na wszystkich ekskluzywnych weselach są różne alkohole od wódki po metaxę i nikt się nie upija ani nie miesza. Czemu ? Bo ktoś kto ma kulturę zna umiar. Bez alkoholu potrafię się bawić ale nie lubię żeby ktokolwiek decydował za mnie czy mam pić czy nie. Jak będę prowadzić samochód to nic się nie napije a jak opłacę nocleg to mogę się napić lampkę czy dwie ale nie można decydować za kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martianna
Savoir już Ci pisałam przerost treści nad formą. Aspirujesz do osoby z wyższych sfer ale mentalność Ci pozostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre książka
Uważam że trzeba na weselu zapewnić gościom i jedzenie i picie i dać prawo wyboru. Dlaczego mam nie postawić alkoholu skoro 90% chętnie by coś wypiło. Jeśli alkohol będzie na weselu to nie oznacza że państwo młodzi będą gościom wlewać do gardeł. Człowiek jest na tyle rozumny że sam może podejmować decyzje czy coś zje albo wypije czy tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55555555554444
Byłem na weselu, gdzie młoda była z brzuszkiem więc nie mogła dzioba umoczyć, ale toasty wznosiła woda mineralną, więc skoro któres z młodych ma problem alkoholowy to niech też toasty wznosi wodą no i po co brać kogos takiego za partnera, skoro to alkoholik jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre książka
Doskonały przykład. Też wielokrotnie bawiłam się na weselach u koleżanek czy kuzynek które były w ciąży i z tego powodu goście nie musieli pić wody mineralnej. To się nazywa rozsądek ze strony państwa młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martianna
Przestań już w kółko pisać to samo. Ciągle tylko próbujesz dowodzić swoich racji używając w kółko tych samych argumentów. NUDNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a jak młodzi nie piją kawy to wesele powinno być bez kawy,a jak młodzi są na diecie to nie powinno być na weselu słodkości,nie powinno być ciast i tort też jest zabroniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre książka
To ktoś powyżej dostarczył ci nowych argumentów jak stare ci się znudziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martianna
" Nowe" komentarze są powieleniem Twoich więc nie ma co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre książka
to jak widać większość jednak ma podobne zdanie na temat alhoholu na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martianna
Większość przeczytała że chodzi o Młodych , których problem dotyczy co świadczy o ich ignorancji ale to już nie mój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a jak młodych boli głowa to wszyscy mają łykać tabletki przeciw bólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre książka
a jak młoda ma okres w dniu ślubu to wszystkie kobiety mają chodzić w podpaskach albo tamponach żeby młoda nie czuła się osamotniona :P i żeby pozostałe kobiety odczuwały taki sam dyskomfort jak i ona :P Teraz to już żartuje bo śmiech mnie ogarnia jak można być takim egoistą żeby zrobić wesele bez alkoholu czy jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a jak młody ma sraczkę to wszystkim facetom trzeba dać na przeczyszczenie żeby nie czuł się osamotniony i niech wszystkie chłopy latają do sracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
byłam na takim weselu jako dziecko mi to nie przeszkadzało, ale dorośli poszli kupić flaszki na stację:) Jak PM podeszli i powiedzieli, że mają schować alkohol wtedy wszyscy się zebrali i poszli do domu:) sama mało pije i umie bawić się bez alkoholu ale większość społeczeństwa nie więc jak dla mnie wesele z samym winem=porażka wbrew pozorom nie każdy może pić wino wesele z drinkami=porażka, nie tykam drinków, kolorowe to to i ciężkie na wątrobę na weselu powinna być wódka a jak ktoś jest alkoholikiem to albo niech nie przychodzi na wesele, albo niech się zdeklaruje, że alko nie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvvzxxzvvxzvxzvzxvxz
ja chetnie bym wypila piwo na weselu do karkówki czy szaszłyków, nie dla użercia się ale dla smaku,jednak u nas to niemozliwe, bo wszyscy musza się napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre książka
pisząc o drinkach nie myślałam o tym że na weselu goście tylko mogą pić drinki ale mają wybór tj wódka, wino białe,czerwone, drinki. Lubię jak mam wybór i lubię dawać ludziom wybór. Jesli dla kogoś drinki są za ciężkie to wybierze coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
oj to racja i postawią tylko wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdhhdhd
haha nie mogę!- kolorowe drinki mu szkodzą na wątrobę, a wciągnięcie pół litra Soplicy nosem już nie.. widać, że pan/pani, to typowy Polak, który pije piwo lub czystą zagryzając salcesonem i w życiu żadnego "kolorowego drinka" nie miał w paszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek z tego jeden płynie
Polak bez alkoholu nie potrafi się bawić, Wóda musi być!!! Smutne to, po pijaku wchodzić w nowy etap życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
akurat mi szkodzą drinki i co mam na to poradzic? Wole się napić kieliszek "czystego" alkoholu i niż "drinka" gdzie mam mieszankę likierów i nie wiadomo czego jeszcze teraz na większości wesel jest wybór: wódka, wino, piwo czasem jeszcze brandy albo coś pod ten trunek. Tak jak na takich uroczystościach jak roczek, czy komunia powinien być jedynie szampan tak na weselu powinna być wódka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne takie trzezwe wesele
chetnie bym poszla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostas
U nas by to nie przeszło, ogólnie średnio to widzę w tym kraju. Może i wam się wydawać, że ludzie pozytywnie to odbiorą, a wcale tak nie będzie. Zresztą istotne w tym wszystkim są przeróżne kwestie np. jakość tego alkoholu. Ludzie mają już swoje oczekiwania. Wiem jakie wrażenie u nas zrobiła Gutt Pure. I to nie jest, że mi się wydaje - później w kilku domach piliśmy tą wódkę na imprezie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea

Przykrzy jesteście ludzie. Naprawdę przykro się czyta , kiedy większość w ogóle nie dostrzega problemu alkoholowego , ani tego jak wielką to może być trauma np. dla DDA. I to nie jest tylko kwestią tego, że ktoś może się upić i "zrobić wiochę". Ludzie w trakcie terapii i po również mogą chcieć minimalizować obecność alko w ich życiu i wg mnie - osoby potrafiącej bawić się na trzeźwo, która przeżyła wiele świetnych imprez bez potrzeby wspomagania się %%% , jest to zrozumiałe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×