Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onapytająca

pytanie odnośnie Mleka Modyfikowanego

Polecane posty

Gość onapytająca

witam mam pytanie mój syn pije mleko Nan Pro 1 i teraz musze przejsć na 2 . dostałam od teściowej Mleko Bebilon 2 czy moge na niego przejsć? czy musze przechodzić Nan pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapytająca
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
Moim zdaniem pozostań przy mleku Nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapytająca
tylko szkoda mi tego mleka właśnie;/ bo jest drogie a to duża puszka;/ czy moze kupie bebilon 1 teraz i przejde na 2. ja i tak co jakiś czas musze zmieniac mm bo mojemu sie nudzi najpierw miał bebiko pił 2 msc teraz pije Nan już prawie 4 msc teściowa nie wiedziałą kupiła bebilon ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
Podawaj mu ten bebilon jesli nic po nim bedzie biegunka itp to mleko odstawisz czasami składem sie różnia i dziecko nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
Podawaj mu ten bebilon jesli nic po nim bedzie biegunka itp to mleko odstawisz czasami składem sie różnia i dziecko nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapytająca
tak tylko przejście na mleko to podawnie w ciągu dnia i mleka Nan 4 razy i bebilon raz dziennie można tak mieszać w ciagu dnia mleka? czy można odrazu przejsć z 1 na 2 z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
Autorko lepiej sie trzymac jednego mleka ale cóż.Jeśli skończył Ci się Nan. To napocznij bebilon i stwierdzisz sama. Bo mieszac 2 mleka w ciagu dnia to nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onapytająca
nie nie skończyl mi sie Nan kupiłam jeszcze 1 i chciałam kupić dziś 2 by mu wprowadzać już. ale rano teściowa wpadła i dałą mi Bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz podać bebilon, ale mieszaj początkowo ze starym mlekiem, żeby nie było rewolucji w brzuszku. Akurat o Nanie słyszałam różne opinie, myślę, że bebilon może się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
Skończ Nan i gdzy Nan ci sie skończy napocznij bebilon i zobaczysz czy dziecku będzie odpowiadał. Narazie nie kupuj 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz podać ten bebilon- w
najgorszym wypadku skończy się biegunką i przejdziesz znów na nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiłabyś piersia jak normaln
normalny człowiek to byś nie miała takich debilnych problemów, co za róznica czy nan sran czy bebilon, wszystkie od krowy i wszystkie syfiaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×