Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
basia1978

Opinie o meteor-turystyka.pl

Polecane posty

Jakie macie opinie o meteor-turystyka.pl, wybieram się na wakacje nad Polskie morze z całą rodziną, jadę z małymi dziećmi i nie chce się denerwować, czy to co oferują jest prawdą. Czekam na wasze opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjnypiotr
Jestem zadowolony z meteor-turystyka.pl, zorganizowali mi super noclegi na wakacje w tamtym roku, byłem razem z narzeczoną w Rewalu- zaoferowali nam wypasione pokoje w dobrych cenach jak na takie warunki. Polecam nie będziesz żałował.... pozdrawiam Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol12
Byłem na zimowych feriach w Zakopcu, noclegi zdobyłem przez meteor-turystyka.pl, jestem zadowolony, nawet mapkę sobie wydrukowałem za pośrednictwem ich portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hienaaaaaaaa
Nie masz się czego obawiać, Ja już kilka razy korzystałam z meteora, znajomym też polecam, i jeszcze nikt nie narzekał. Pozdrawiam i życzę udanego urlopu Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartulek
Szukam właśnie jakiegoś dobrego hotelu w okolicach Zielonej Góry, myślicie że na meteor-turystyka.pl coś znajdę na moją kieszeń, zależy mi żeby było tanie nie koniecznie wysoki standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrunia
Szukaj po ofertach i od razu na przedział cenowy, ceny podane na meteor-turystyka,pl są autentyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleksu
popieram ten serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billekk
Polecam wyjazdy w góry za pośrednictwem meteor-turystyka.pl, nie wiem jakie maja obiekty nadmorskie, ale te w górach są jak marzenie, gospodarze zawsze mili, pomocni, czasem jakiś upust nawet można zyskać, naprawdę polecam, w ofercie przedstawiają same najlepsze obiekty nie ma na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaZosia
Za pośrednictwem meteor-turystyka.pl byłam w Kołobrzegu, a dokładnie w domu wypoczynkowym Anna, informacje w serwisie zgadzały się z dokładnością, niczym złym mnie nie zaskoczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankabe
Jakoś podpadają mi te opinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITEEEEKKK
Widzę że dom wypoczynkowy Anna w Kołobrzegu jest już sprawdzony, za dwa tygodnie właśnie się tam wybieram, całą ekipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieściłem tam niepochlebny komentarz o polu namiotowym. Żadnych wulgaryzmów, tylko, że nie pochlebny i... i nie pojawił się, a przede mną same pozytywy i to nie prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porazka2014
odradzam, negatywne komentarze na temat noclegow na ich portalu sa po kilku dniach kasowane badz wcale nie sa zamieszczane (musialem sie telefonicznie o to doprosic). Niestety po kilku dniach itak usuneli moj negatyw. Pisalem z kultura. Ostrzegam wszystkich przed nimi i przed wakacjami w osrodku STEPOL nad jeziorem Bachotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszczają tylko pozytywne opinie inne są kasowane .W ten sposób każdy obiekt będzie super dzięki opiniom pisanym przez właścicieli lub pracowników .Efekt jest taki , że wszystkich wrzuca się do jednego worka a tracą firmy i osoby , którym zależy na zadowolonych klientach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soel
Potwierdzam, że meteor-turystyka.pl cenzuruje wypowiedzi i puszcza tylko pozytywne. Te pozytywne to pewnie w znacznej części napisane przez właścicieli obiektów. Zawiodłam się na tym portalu. Napisałam negatywną opinię o agroturystyce Jan Żukowski w Burbiszkach, która to opinia - pomimo trzykrotnej próby jej wystawienia i dwukrotnych rozmów z pracownikami portalu, nie została opublikowana. Pojechałam do Burbiszek skuszona pozytywnymi opiniami, negatywnie zaskoczona byłam nie tylko ja, ale i inne osoby wypoczywające w tym samym czasie. Chciałam zatem podzielić się swoimi odczuciami i ostrzec innych. Widocznie jednak portal czerpie profity od właścicieli obiektów i za nic ma zadowolenie osób korzystających z noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnny ff
Do Soel Czy mogła byś napisać coś więcej o na temat agroturystyki w burbiszkach? Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal jest spoko, zaje... można mu zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soel
do Gościnny ff pewnie w tym czasie moja odpowiedź to musztarda po obiedzie, ale niestety wcześniej nie widziałam Twojej prośby. Co do Burbiszek i agroturystyki o której piszę to może wpierw powiem o pozytywach. Sama okolica bardzo ładna, dobrze zorganizowane i "dopieszczone" miejsce nad jeziorem (za które odpowiada właściciel obiektu), ale to chyba wszystkie zalety. Minusy to głównie lokalizacja pokoi gościnnych znajdujących się w czynnych zabudowaniach gospodarczych (sami właściciele mieszkają po drugiej stronie drogi). Dla mnie najstraszniejszy był smród kiszonki, lokalizacja o kilkanaście metrów od domu obory ze stadem krów, tumany kurzu unoszące się z położonej bezpośrednio przy domu drogi, no i bardzo siermiężne pokoje. Tak skromnie wyposażonych pokoi jeszcze nie spotkałam, a z agroturystyki korzystam kilkanaście lat. Pościel jakaś buro-szara, w pokoju nawet śladu przytulności. Nie jestem fanką ani telewizji ani nawet radia, ale w czasie gdy nie ma pogody czasem warto byłoby z tych rzeczy skorzystać, tutaj nic z tego. Poza tym dojazd samochodem fatalny, komórki nie mają zasięgu, na miejscu nie ma sklepu. Zatem jeśli pogoda byle jaka i nad jezioro iść nie bardzo można to praktycznie nie bardzo jest co robić. W pokojach zimno i nieprzytulnie, brak kontaktu ze światem, brak jakiejkolwiek książki czy czasopisma jeśli nie zabrało się ze sobą. Sanitariaty do przyjęcia, ale na takim poziomie poniżej średniej. Jak wspomniałam, z osób które były w tym czasie co i ja - nikt zadowolony nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można teraz przez internet praktycznie wszystko załatwić zdalnie jeśli chodzi o noclegi. Co do wyszukiwarek ofert to ja znam chociażby www.meteor24.pl Z tej strony jakoś najczęściej mi się zdarza korzystać. Mają dużo ofert, są one aktualne, porządnie opisane, także nie muszę przechodzić na stronę np. hotelu bo już pełne info o obiekcie mam w wizytówce w wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margagreta
ja preferuję rezerwację noclegów na bookaparcie albo trivago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ff
Dziękuję Ci Soel za odpowiedź. Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, ale straciłam już nadzieję że odpuszcza. Myślę że gdyby w sieci były nie pochlebne opinie nigdy bym tam nie pojechała. Niestety stało się i zdarzył się wypadek. Czasu nie cofne, ale staram się wywalczyć zadośćuczynienie. Niestety pan Żółtowski nie uznaje swojej winy. Ponadto twierdzi że nigdy nikt nie miał żadnych skarg i wogule to ma nieposzlakowaną opinie. Chciała bym znaleźć osoby które mogły by mi pomóc. Nie chcę tu pisać o szczegółach ale gdybyś mogła napisać na reggyna@orange.pl to wszystko wyjaśnię. Chodzi mi właściwie tylko o opinie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej. Ja znalazłem dobrą kwaterę koło Darłówka na stronie www.meteor-turystyka.pl . Dużo pokoi, pensjonatów, hoteli – może tutaj coś znajdziesz. Mają w miarę sensownie opisane oferty, dużo zdjęć, także nie trzeba się domyślać co do tego w jakim standardzie jest nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są takie strony, człowiek nie traci czasu na szukanie noclegów. Normalnie to trzeba byłoby każdą jedną ofertę osobno szukać. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, zbiorcza baza, warto sprawdzić ich oferty. Mój ośrodek od dłuższego czasu ma tutaj swoją prezentację i widzę efekty, ludzie przyjeżdżają właśnie z Meteora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty w obsłudze serwis, łatwo dodać ogłoszenie i tak samo łatwo wyszukać konkretną ofertę. Na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensownie mają te oferty podzielone, nie trzeba wszystkich przeglądać. Można szybko dotrzeć do tych obiektów których się rzeczywiście szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydała mi się ta strona już nieraz. Duży wybór ofert, różne rodzaje obiektów, w tym bardzo dużo domków do wynajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek M
Duże ułatwienie jak się szuka noclegu. Nie muszę osobno sprawdzać stronek konkretnych pensjonatów, czy hoteli tylko wszystko mam tutaj zbiorczo podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×