Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
basia1978

Opinie o meteor-turystyka.pl

Polecane posty

Gość gość
Fajny serwis - serio - i ceny są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej 78
Ja ma tam swój obiekty i już kilka rezerwacji z miałem z tej strony więc uważam że warto dodać tam swój obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serwis. Posiadają wiele ciekawych ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soel
Wypowiadałam się już na temat tego portalu. Postanowiłam jednak uświadomić niektórym osobom, że nie należy bezkrytycznie wierzyć wszystkim ochom i achom publikowanym przez ten portal. Okazuje się bowiem, że publikowane są tylko i wyłącznie pozytywne opinie. Opinie negatywne - pomimo że jak najbardziej uzasadnione - niestety publikowane nie są. Kiedy kontaktowałam się telefonicznie z pracownikiem portalu i usiłowałam dowiedzieć się czemu moja krytyczna wypowiedź nie została opublikowana - usłyszałam mętne tłumaczenie o rzekomej odpowiedzialności portalu za potencjalne pomówienie. Powiedziałam, że jeśli sprawa trafi do sądu to jestem gotowa zeznawać i potwierdzić swoją opinię. Przekonywałam, że nie jest to opinia portalu, a moja, czyli osoby korzystającej z agroturystyki. Nic to nie dało, wypowiedzi nie opublikowano. Jak zatem jest z tą obiektywnością portalu? Podtrzymuję swoje twierdzenie, że przynajmniej część wypowiedzi piszą właściciele lub osoby z nimi zaprzyjaźnione a sam portal czerpie profity od właścicieli obiektów. Dlatego jeszcze raz podkreślam - ostrożnie z tym hurra optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne miejsce żeby dodać wizytówkę swojej oferty. Moje apartamenty koło Ustki już długo u nich wiszą i ciągle zgłaszają się turyści właśnie z Meteora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam portal jest świetny jeśli chodzi o dobór noclegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże ułatwienie jak się szuka noclegu. Nie muszę osobno sprawdzać stronek konkretnych pensjonatów, czy hoteli tylko wszystko mam tutaj zbiorczo podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tak jakieś statystki ? odwiedzin stron lub unikalnych użytkowników? Grupa meteor ostatnio coś dołuje jeśli chodzi o te parametry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj dokonałem rezerwacji na tym portalu i wszystko przebiegło bez problemu polecam portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo noclegów w jednym miejscu. To chyba największy plus serwisu – dostępne i aktualne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam portal świetna oferta na każdą kieszeń i upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umieszczają opinii negatywnych. Proszę uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witam :) Ja podpowiem stronkę na http://meteor24.pl. Dużo bardzo dużo różnych ofert noclegowych nie trzeba przeskakiwać między jedną stronką a drugą tylko tutaj w jednym miejscu są od razu opisy zdjęcia, ceny także pełne info na jednej stronie, duża wygoda jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można znaleźć sporo ciekawych noclegowych propozycji w rozsądnych cenach. Zdecydowanie serwis godny zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×