Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marina901

SPOdnie Ciązowe....

Polecane posty

Gość marina901

Witam Was kochane bardzo serdecznie,mam moze i głupie pytanie ale chodzi mi o to ze jestem w 7 tyg ciazy i juz ciezko sie mieszcze w moje spodnie. Czy wypada mi kupic juz spodnie ciazowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcefewc
ja jestem w 20 tygodniu i grama nie przytylam, mieszcze sie we wszystko. idz lepiej do lekarza i sie zapytaj o co chodzi. pewnie z 40 kg przytyjesz jak w 7tyg juz w spodnie sie nie miescisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może na początek legginsy? na ciążówki jeszcze masz czas. I nie przejmuj się, ja tez od razu miałam problem z spodniami a nie przytyłam dużo przez całą ciążę. Wszystko zależy gdzie rośnie brzuszek. A na początku podbrzusze jest opuchnięte więc trudno się w normalne dopiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
ja jestem naturalnie szczupł osoba nosze rozmiar 34/36 . w 1 ciazy przytyłam tylko 11 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czopppp
No to ty nie przytylas do 20 tyg. ja w 20 tc mialam juz jakies 5 kilo eo przodu. na koniec bylo 18,a po 2 mcach od porosu zniklo.samo z siebie. co to jakies zawody czy co? Na poczatku ciaz obu mimo utraty wagi czulam sie wielka jak balon ,jakby mi jelita mialy ekaplodowac. a jadlam tyle co kot naplakaml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×