Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladowe lody

alimenty na dziecko mieszkające z granicą.

Polecane posty

czy wie ktoś jak to jest z uzyskaniem alimentów na dziecko mieszkajace z garnicą (uk). Nie mamy z mężem rozwodu ale nie mieszkamy ze sobą od ponad roku. Przy wyjeździe z uk mój mąż obiecał mi że bedzie odkładał pieniądze na nasze dziecko ale jak do tej pory nie doastałam od niego nawet złotówki. . A jak wiadomo dziecko kosztuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaPieniężne
Przecież obiecał że będzie odkładał a nie pokazywał ci. Pewnie odkłada.... do skarpety. Upierz mu skarpetki - to może zobaczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 166 cm
powiedzial ze bedzie odkladal a nie dawal tobie wiec zapierdalaj w tej uk.. narzekasz a pewnie wszystkie mozliwe benefity zgarnelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani nie odkłada ani nie daje mnie. ja od niego nic nie chce ale jak dziecko jedzie do niego na wakacje a od taty słyszy ze nie wezmę cie na basen bo nie mam pieniedzy to mnie szlag trafia. a poza tym osoby które nie maja zielonego pojęcia na temat niech sie nie wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
A jak może wziąć na basen , jak nie ma pieniędzy? No chyba ,że na darmowy.A to dziecko to samo jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie to obchodzi ze on nie ma pieniedzy. jest rodzicem tak jak ja. skoro ma pieniądze dla innej kobiety i na jej dziecko (utrzymuje ich) to tym bardziej powinien mieć pieniądze na swoje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatvawa689
Jesteś cholernie zachłanna, uważaj tylko aby tonie odwróciło się przeciwko tobie bo jak faceta rozwścieczysz to jeszcze w trymiga będziesz wracać do Polski i też będziesz cienko piszczeć z braku kasy . Masz przy sobie dziecko za granicą doceń to wiesz ile niektóre matki dały by za taki luksus by żyć i pracować za granicą i mieć przy sobie dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ludzie opamietajcie się. Jaka zachłanna? po pierwsze nikt mu nie kazał wracać do Polski i zostawiac mnie i dziecko (no ale skoro facetem rzadzi jego penis za przeproszeniem to tak już jest). Po drugie obowiązek łożenia na dziecko mają obydwoje rodzice . Po trzecie jak już pisałam ja nie chce dla siebie nic od niego. Jesli ja wychowuje dziecko sama przez 10 miesięcy a on nie dokłada sie do niczego (ubranie jedzienie przyjemności itd .... mowa o dziecku) to do cholery jasnej przez 2 miesiące mógłby zapewnić dziecku godziwe spedzony czas.... Przez 10 miesięcy kiedy dziecko jest zemną jest w stanie chyba odłozyć jakieś pieniadze zeby chociaż zabrac dziecko na lody czy na basen czy do kina. .. Ale widze że tutaj panuje przeswiadczenie ze obowiązek ojca wygasa z dniem kiedy opuszcza on matke dziecka. Jestescie śmieszni!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżkobieta
czekoladowe lody- nie denerwuj się i nie czytaj tych matołków. Złóż do sądu rodzinnego w Polsce pozew o alimenty- możesz to zrobić, będąc żoną tego pana. Jeśli nie będzie płacił zasądzonych, oddasz sprawę do komornika. Oczywiście, ze obowiązek wobec dziecka maja oboje rodzice. U mnie jest sytuacja inna- mąż, prawie były, z nową miłością wyjechał za granicę i zerwał kontakt również z synem. Alimenty mam- teraz szukam go przez Sąd Okręgowy- jak znajdę- będzie miał komornika- zagranicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Będę coś działać. Mam nadzieje że uda się dostać jakieś pieniądze na córkę. Zeby chociaż jak przyjedzie do Polski miła na swoje małe potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×