Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DARUNIO

Zachowanie dziewczyny wobec mnie

Polecane posty

Gość DARUNIO

Witam mam taki problem z dziewczyna. Jestesmy razem krotko bo zaledwie 3 miesiace ja mam 21 lat ona 19 lat . Chodzi mi o to ze jak ostatnio bylismy razem na imprezie zobaczyla swojego kolege i powiedziala ze zaraz przyjedzie i podeszla do niego i rozmawiali prez jakies 10 min ja oczywiscie stalem sam jak kolek troche mnie to zdenerwowalo ,no ale ok . Gdy skonczyla rozmowe wrocila i widzial ze jestem zly i powiedziala mi zebym sie nie gniewal bo chlopak jej dobrej znajomej no troche mi przszlo ,ale nic jakies 40 min do konca imprezy zostalo i dostala sms i pyta sie mnie czy wyjdziemy na dwor mowie do niej ok , no i wychodzimy na dwor a tam stoi ten kolega i mowi do mnie ze zaraz przyjdzie juz sie domyslilem ok kogo sms dostala no ale po chwili poszli gdzies razem sie przejsc no nic nie mowilem ale czekam na dworze juz jakies 15 min i postanowilem napisac sms do niej czy dlugo mam jeszcze czekac to ona odzwonila do mnie ze zarazprzyjdzie ale mija kolejne 10 min i jej niema to troche sie wkor... i poszedelem do samochodu i napisalem jej sms ze jestem w samochodzie za chwile przychodzi do samochodu a ja bylem wsciekly tylko ja mam taki charakter ze zlosc nosze w sobie nigdy nie wybucham no i jak weszla do samochodu widzila ze jest cos zemna nie mowi do mnie ze chyba sie nie gniewasz ja mowie ze nie ale gniewalem sie a ona gniewasz popatrz na mnie ja na nia spojzalem i ona mowi widze ze cos jest nie tak ale nic nie mowilem i cala droge powrotna odzywalem sie do niej ale tak aby sluzbowo mozna powiedziec , i teraz nie wiem co o tym wszystkim myslec ona powiedziala mi ze on mial problem ze swoja dziewczyna ze plakal jiej na ramieniu ale jakos w to nie wierze zbytnio i nie wiem co ja mam robic bedziemy widziec sie w sobote dopiero ale nie wiem czy porozmawiac z nia o tym czy dac sobie z nia siana , zalezy mi na niej ale po tej sobocie sie glupio czuje troche prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuj się głupio, twoja dziewczyna jest beznadziejna. Poszła się przejść z kolegą, a ciebie zostawiła na ulicy :O I nie wierzę, że nic tamtym chłopakiem nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machobandytaaaaa
strzelila mu zapewne loda za rogiem, a powaznie to robi cie w chuja, nie szanuje swojego dobrodzieja, wiec ja olej, jest tyle kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARUNIO
Zrobie tak w sobote z nia porozmawiam w 4 oczy i powiem zeby byla wobec mnie szczera spytam czy zalezy jej na mnie i tp i dlaczego tak postapila , a tego chlopaka to bede z nia czy nie to mu nawpier .. ile wlezie bo przyszedl taki dzien ze nerwy nawet mi pyszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredziunio
A próbowałeś zmarszczyć freda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" [zgłoś do usunięcia] DARUNIO Zrobie tak w sobote z nia porozmawiam w 4 oczy i powiem zeby byla wobec mnie szczera spytam czy zalezy jej na mnie i tp i dlaczego tak postapila , a tego chlopaka to bede z nia czy nie to mu nawpier .. ile wlezie bo przyszedl taki dzien ze nerwy nawet mi pyszczaja """" Czy Ty wariat.Z powodu głupiej pindy chcesz chłopakowi nawiper.... Ja na Twoim miejscu jeszcze bym flaszkę z nm wypił ,że mi oczy otworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatało
ja za takie zachowanie zerwalam z facetem bo juz sie tej zazdrosci i wypytywan nie dalo zniesc!ile Ty facet masz lat? 13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka kolorowa
Zerwalabym z toba natychmiast. Ona nie jest twoja wlasnoscia i nie musi sie nawet z niczego przed toba tlumaczyc. Piszesz, ze nie wybuchasz ... ale zlosc pokazujesz. Zlosci nie ukryjesz. Nie rob wiec z siebie takiego dobrodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaKolorowe
Czepiasz sie że poszła z kolegą zrobić mu loda?? Powinni cie zamknąć w więzieniu zboczeńcu, za ... no właśnie - za co? Dziewczyny - pomóżcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×