Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama_Basi

Pytanie do mam zatrudniających nianie

Polecane posty

Powoli zaczynam szukać niani dla moje córci. Od czwartku zaczną przychodzić Pani na rozmowe. Zastanawiam się nad sposobami które można zastosować na rozmowie kwalifikacyjnej żeby sprawdzić czy niania będzie dbała np. o czystość. Wiadomo nie chodzi mi o jakieś super sterylne warunki ale o podstawowe zasady chigieny. Macie jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiatim
Dla mnie zawsze najważniejsze było, żeby miała dobry kontakt z dzieckiem, przyszły na rozmowę np Panie, które siadały w fotelu z torebką na kolanach i wyliczały żądania...a i takie które od razu padały na kolana i bawiły się z dzieckiem. Radzę przyjrzeć się kobiecie, paznokciom, włosom jak sama wygląda tak będzie dbać o dziecko:)) Powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy już wybierzesz nianie swoich marzeń, możesz wydzielać jej papier toaletowy (koniecznie szary, broń boże biały). No i nie można zapomnieć o ukrywaniu cukru. Herbata i kawa też luksus więc też trzeba ukryć. Niech popychadło przynosi swoją łyżeczkę kawy, cukru no i jak o łyżeczkach mowa to też sztućce i kubek niech ma swoje, tak na wszelki wypadek, żeby nie brudziła naczyń Szlachty. No i koniecznie nie płać jej więcej niż 4 zł za godzinę No i nadgodziny niech za darmo robi, w końcu przebywanie z Córeczką/Syneczkiem Skarbeczkiem to sama radość i przyjemność, więc można robić to za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
kup słownik ortograficzny i ty zatrudnisz chcesz nianię, wymagania masz a matolica jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloco

Dla Ciebie ważniejsza jest higiena niż dobra niania? Sąsiedzi mieli nianię sterylną. Dziecko jak kaleka teraz. Tu nie, tam nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×