Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ndw

Dyskretny układ

Polecane posty

Gość Ndw

Mam 24 lata. Poszukuje dziewczyny najlepiej w wieku 18-30 lat do dyskretnego ukła.du. Nie jestem sponsorem. Oferuję dyskretne spotkania wraz z wyjątkową atmosferą niczym z ukochanym, z przyjacielem, z najbliższą osobą. Ani na chwilę nie pomyślisz, że zawarliśmy jakąś umowę. Jeśli potrzebujesz dyskretnych, namiętnych spotkań i chcesz zapomnieć o tym, w jaki sposób się poznaliśmy, napisz do mnie. Możemy przed spotkaniem wszystko ustalić, abyśmy od początku mogli zrealizować nasze pragnienia lub spontanicznie, całkowicie oddać się przyjemności. Mój mail: ndw@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypchaj się
przyjaźń i bliskie osoby istnieją realnie a nie tylko na zasadzie umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety :( Taki jest potencjał inwestycyjny Polaków. W jakiekolwiek inwestycje, czy uczuciowe, czy finansowe. Dlatego tak nienawidzimy żydów. Bo oni takie insynuacje wyczuwają jak pierdnięcie w autobusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapd
nie rozumiem Cię, autorze. jak układ, to układ. po co chcesz udawać, że jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapd
mnie nie dziwi układ. sama w takim byłam do niedawna. ale po co ta hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra82
Piszesz przyjaciele, ale przyjaciele nie czuja do siebie zadnego uczucia ani tym bardziej nie laczy ich sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra82
Piszesz przyjaciele, ale przyjaciele nie czuja do siebie zadnego uczucia ani tym bardziej nie laczy ich sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukeeeeeee
Sandra82- wiekszosc kobiet oficjalnie mowi tak jak Ty, ale uwierz mi ze to wcale nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układy, układziki :O Dajesz duupy na lewo, lub chcesz, to po jakiego chuuja piszesz na forum publicznym. :O To nie biura zaspokajania twoich potrzeb. Kiedy ty i tobie podobni sobie w końcu to uzmysłowią. :O Tylko czekać jak ci z chorobami wenerycznymi zaczną pisać na erotycznym, skoro ty możesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndw
:( panowie też sa mile widziani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndw
ale już bardziej doświadczeni mnie interesują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Ale co się denerwujecie? Chłopak zaproponował, a jak nie interesuje to po co komentować?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×