Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki losssss

nie będę mieć dzieci

Polecane posty

Gość taki losssss

Mam 35 lat i nie będę mieć dzieci - kiedyś zawsze myślałam że w tym wieku to będe mieć męża i dwoje lub troje dzieci, ale czas minął mam 35 lat, średnie zdrowie i partnera... moje życie nie jest takie jakie sobie wymarzyłam jest inne Na razie nie jest mi jakoś strasznie źle z tym faktem że tych dzieci nie ma i nie będzie, ale tak się zastanawiam czy kiedyś nie będę tego żałowała - nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
urzekająca historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam............
tez mam 35 lat i wlasnie jestem w pierwszej ciazy. dlaczego nie mozesz miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minialka746
ja mam 25 lat i nie wyobrazam sobie ze kiedys bede chciała miec dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizuzi
ale nie możesz mieć dzieci, twój partner nie chce, czy zdecydowałaś, że już za póżno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki losssss
powód prozaiczny - brak kasy, będziemy w lepszej sytuacji za jakieś.... 6 lat a wtedy to już będzie za późno.... z drugiej strony mam powody przypuszczać że odejdę z tego świata sporo przed czasem i nie chciałabym żeby moje dziecko zostało zbyt szybko bez matki... dziś mi to nie przeszkadza, ale boję się że jak już będzie za późno to że będę żałowała że jednak nie próbowałam się spełnić jako matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina :::::
No i mamy prawdę ,że dzieci to mogą mieć tylko milionerzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panizuzi
6 lat? Może sytuacja polepszy się szybciej...Masz 35 lat i jeszcze z 3-4 lata na urodzenie przed 40-tką. Pragniesz dziecka....coś mi się zdaje, że będziesz żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×