Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia 3 latki

3 letnia dziewczyna waga i wzrost

Polecane posty

Gość fannyhany
sapie to chyba ta gruba jak po schodach sie cisnie:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśauśka
Moja ma 2 latka i 2 miesiące i jak twoja 97cm i dokładnie 13,2 kg, lekarz powiedział ze raczej z tych długich chudzielców, tez sie martwie bo jest niejadkiem, no ale taka uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7days*
Moja ma 3 lata. Wzrost 95 cm, waga 15,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja nic nie chce jeśc:( chuda jak patyk wszystko z niej spada a lekarz mowi ze nic sie nie dzieje :-/ energi ma tyle ze masakra :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7days*
moja je ładnie i wydaje mi się, że normalnie. Chociaz owoce pożera w duuuży ilościach. Dla przykładu dzisiaj z owoców zjadła: 1 jabłko, 2 gruszki, 2 kiwi, 2 nektarynki i sporą kiść winogron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4,5 roku wzrost ok 110
moja je roznie, ma dzien lakomstwa, a np na drugi dzien juz moze nic nie zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teraz zaczeła jeśc kanapki b jej posmakował moj chrupki chlebek graham i tak go wcina :P je ogorki konserwowe, owoce tez lubi ale cięzko ja zmusic do obiadu, mięsa i td:-/ ostatnio jadła i nadal je cebule jak jabłko:-/ teraz jest szał na kanapki z ogorkiem konserwowym a reszta lerzy:-/ nic to dziecko nie tyje nic prawie nie je :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opioeiroerioeri
moja ma 18 miesięcy, 88 cm wzrostu i 12 kg wagi więc trudno mi ocenić czy twoja jest zbyt szczupła . Moje dziecko jest szczuplutkie i niestety wygląda jak gąska wyścigowa :). Jeżeli mała mieści się w siatce , ma dobre wyniki krwi, jest żywa i wesoła , rozwija się adekwatnie do wieku to czym się martwisz? Ja bym się nie martwiła. Zrób jedynie wyniki krwi jeżeli już czegoś na siłę szukać i z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7days*
kiwi a jakąś zupe zje? Bo jakby zjadł to mogłabys jej na dobrym mięsie gotować i albo je zmiksować (to mięso) albo zrobic takie maciupeńkie pulpeciki i na nich ugotować zupe i moze by tez i je zjadła. Ale tak kompletnie nic z obiadu nie chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opioeiroerioeri
kiwi - idź na ugodę i dodawaj te ogórasy albo cebulę do prawdziwego jedznie. Zrób jej pyszne pulpety z dodatkiem cebulki, podsmaż jej tą cebulkę (rzadziej niż częściej bo ciężkie) z jajecznicą, zrób sznycelki, ugotuj coś w rodzaju leczo gdzie będą warzywa i mięso , sos pomidorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7days* opioeiroerioeri dziewczyny kombinuje ile moge, czasem na śniadanie robie jej 3 różne rzeczy byle tylko zjadła a w rezultacie wywalam bo nie zjada :-/ obiad to już wogole katastrofa probuje ją zmusić karą, strasze klapse, probuje przez zabawe noż kurna nic nie pomaga :-/ czasem ma dzien ze je sporo ale czesciej sa dni gdzie przez cały dzien zje kanapke :-/ albo mizerne ilości jedzenia :-/ nic nie chce jesc :-/ lodowka jest zawsze pełna pytam jej co chce zjesc robie a i tak jest nie zjedzone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam jej i leczo, gołąbki, pulpety, zupy, dzis zrobiłam na obiad ziemniaki z koperkiem, kurczaka w chrupiacej panierce i surówka z ogorkow konserwowych i dupa... obiad wywaliłam:-/ wycwaniła sie zjadła tylko panierke z kyrczaka... czesto woła rybe ale co je???? tez panierke ryby juz nie :-/ wczoraj jej zrobiłam tosty... rozwaliła i nie zjadła juz nie mam sił:-/ dzis ja zacheciłam na pierogi chciała abym jej zrobiła zrobiłam i co??? tez wywaliłam do kosza:( chciała tez płatki z mlekiem tez jej dzis zrobiłam zjadła chyba 2 łyzki ona sie najadła... masakra jakas :-/ czym to dziecko zyje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 3 latki
Nie powiedzialabym, ze moje dizecko jest niejadkiem rano je kasze z mlekime albo kubek kakao i poprawia chlebem z maslem i czyms jeszcze( posypane kakao, szynka, kielbasa suszona itp) na obiad wcina normalne jedzenie jakies warzywa ( codziennie) plus ziemniaki lub makaron, coz z miesa albo ryby. obowiazkowo deser mleczny np jogurt naturalny albo owoc, ale z owocow to ona uznaje tylko jabka gruszki i czasami banany. na podwieczorek zwykle cos na slodko: budyn jogurt kolacja na cieplo, zwykle to co my jemy. Jakas zupa, makaron z sosem albo zapieknaka warzywana, czasami kanapka. czasem kolacji je tez deser albo jogurt, ale np wczoraj zjadla tylko 2 lyzki stolowe makaronu z oliwa i parmezanem. WYdajer mi sie, ze je calkiem normalnie. NIe sa to jakies ogromne porcje, ale je z apetytem, wiec do niejadkow bym jej nie zaliczyla. doopioeiroerioeri moja corka w wieku dwohc lat tez wazyala niewiel ponad 12 kg, wzrost 86 cm. Ale na chuda nie wygladala, moze to zalezy od dziecka?? Jak pojdize do przedszkola to bede miala porownanie z innymi dziecmi bo na razie to najblizej ma kolezanke, ktora jest jeszczer szczuplejsza od mojej, ale jestbledziutka i ma anemie i zero enregii. A moja to az roznosi. Pediatra mowi, ze nie widzie powodw do badania krwi, wiec chyba naprawde szukam problemu ta gdzie go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja może tak doradzę
Kiwi-zlikwiduj przekąski między posiłkami,bo jak przed obiadem coś zje to potem nie chce obiadu. Kolejna rzecz-robisz jedną rzecz na posiłek-nie zje,to trudno do następnego posiłku nic innego nie dostanie. Nie krzycz,nie strasz. Spytaj kilka razy azy jest pewna,że nie chce,uprzedź że do obiadu nic innego nie dostanie i zabierz talerz. Wyeliminuj soki owocowe,bo zapychają i dziecko nie czuje głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.S-32
KIWI TO SPASIONA MACIORA ZE 100 NA LICZNIKU hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja ma 2 lata i 9miesięcy
93 cm, 12,2kg wazy tylko, je wszystko tylko długo je i dlatego często nie dojada bo chce isc sie bawić zamiast siedzieć przy stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Moja ma 2 latka za 1,5 miesiaca, mierzy ok 92 cm a wazy ok 11,5 kg :O przez rok przybrala ponad 2 kg wiec przybiera dobrze, rosnie duzo wiec chyba stad wynika jej niska waga wzgledem wzrostu. Poza tym zdrowa energiczna-az za bardzo:) dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wcześniaka 32
Moja córka ma skończone 3 lata. Waży ok 15 kg i ma 103 cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksyczna a ja myślałam że mój jest drobny... 2lata 97cm!!! i 12kg. Waga niby super,ale jakby był niższy z 5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do toksycznej
3,5 roku i 91 cm? to praktycznie niskorosłosc-badał dziecko endokrynolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonka ziemniaczana
Moja córka ma 3,5 roku - wzrost 98 cm, waga 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaa
moj synek ma 3 latka 3 miesiace, wazy 20 kg ma 108 cm :-) ja mam 179 cm, mąz 193cm jestesmy szczuplakami ;-) młody jest duzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma niskoroslosci, jest niziutka i driobiniutka , taki jej urok (meza mama i siostra wlasnie są niskie i drobne,ale to nie jest niskoroslosc Była na badaniach i nie stwierdzili u niej zadnych nieprawidlowosci,rosnie ale wolno, a energi i gadane ma za dziesieciu :)Pozatym jej 8 l.siostra rowniez jest niska i drobna,lecz nic niepokojącego.Ćwiczą gimnastyke artystyczną i lekkoatletyczną , i drobna postawa jest wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraOlenka :)
Moja corka ma 4 lata i wazy 20 kg i ma 107 cm. Wyglada zdrowo i normalnie. Jakos specjalnie duzo nie je. Sniadanie-kawalek chleba z serkiem czosnkowym/serem i kielbasa, potem serek homogenizowany, obiad-ziemniaki i mieso (surowki je rzadko, nie lubi, jedynie ogorki kiszone by wcinala) lub zupa-mala miseczka i kawalek chleba do tego (barszcz ukrainski, pomidorowa, krupnik, grochowka-innych zup nie lubi), potem jakis banan, chrupki od czasu do czasu i na kolacje 1-2 kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraOlenka :)
Za to ja w wieku 6 lat mialam 15 kg i 106 cm :) Bylam wczesniakiem. Moja corka natomiast urodzila sie duza-wazyla 4200 i miala 61 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×