Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kingusiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa

Gdzie mozna kupic tlen medyczny??

Polecane posty

Gość Kingusiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa

Witam. Gdzie mozna takie cos kupic? W jakich sklepach? Jak z cena?? Czy wystarczy kupic zwykla maske z tym tlenem, czy potrzeba cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek ze spychowa
a do czego on???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa
Na prezent. A co??? Na pytanie nie odpowiada sie pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prezent powiadasz? ... a swistak siedzi i trzepie sobie gruchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek ze spychowa
na pytanie się nie odpowiada pytaniem...trochę grzeczności chamko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w w googlach: air-liquide oni tam nie zadają głupich pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa
Gienek, mimo ze starasz sie byc madry, to wychodzi na odwrot, chamku :D :D Pocaluj mnie w odbyt i tutaj nie pisz. MOj temat- jasne? Pytanie do ludzi ktorzy wiedza, a nie ktorzy wypytuja durne wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa
Dzieks, ale mnie chodzi o taki zwykly tlen, jak ktos zaslabnie, zeby mogl sobie powdychac, albo jak ktos ma astme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek ze spychowa
będę pisać gdzie mi się podoba- jasne? :D ktoś chce grzecznie a ty chamko z ryjem....sama przeczytaj temat od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejvp
400 zl okolo , kupic mozna w hurtowniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grjhuehuerueheuheuhfruhfruirhu
ja kupiłam u faceta co się zajmuje napełnianiem tlenu w szpitalach butlę 600 zł razem z rzeczami potrzebnymi do butli butle mozna kupić lub wypożyczyć w sklepach internetowych z tlenem medycznym np. linde w woj. śląskim tlen medyczny nie jest potrzebny zdrowym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilem tlen medyczny inhalacyjny w butli aerozol z maską.cena 33.maja takie rzeczy w sklepie medicapharma.rewelka jezeli chodzi o migrene.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga na migreny jak szybko zadziałasz od razu to zadziała.Ja płaciłam 33 butla plus 9 wysyłka.Szybko wysyłają.Sklep masz medicapharma.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlen inhalacyjny
Ja polecam ten tlen inhalacyjny https://www.kokonaturel.pl/tleninhalacyjny7l.html próbowałam i bardzo fajnie działa, a do tego jest chyba najtańszy w internecie. Jeżeli nie mają na stanie to można do nich napisać i wtedy powiadomią jak tylko będą mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno tlen, jak i koncentrator tlenu, można kupić na www.tlenwdomu.pl Można sobie przeglądnąć ofertę i wybrać produkt, który nas interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam regularnie po kilka szt na stronie ; www.medicapharma.pl wysylka szybko idzie na drugi dziem mam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej! Szukam pomocy, a konkretnie- gdzie mogę kupic koncetrator tlenu? dajcie znać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdzia231
Jeżeli na szybkie wypożyczenie koncentratora tlenu nie ma szans, to sugeruję poszukać w sklepach medycznych dobrego sprzętu. Ważne są parametry. Moja mama wspomaga się w słabszych dniach tańszą wersją koncentratora tlenu Oterapia. Mimo że zapłaciliśmy za niego sporo, to i tak wyszło taniej, niż przez te miesiące mielibyśmy płacić za wypożyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie kompresory do napełniania aparatów tlenowych oferuje firma Fie-astro. To fachowcy w temacie. Stawiają na wysoką jakość urządzeń.  Zajmują się  sprzedażą, serwisem oraz  zawsze służą fachową poradą. Profesjonaliści w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Amed24 w Warszawie, firma posiada wypożyczalnię sprzętu, serwis i możliwość zakupu nowych aparatów. Radzę najpierw wypróbować czy to się w ogóle sprawdza, dlatego wynajem jest całkiem korzystną opcją - także przez wzgląd na kwestie serwisowe. Z tego co wiem, to istnieje możliwość dostarczenia koncentratora w dowolne miejsce w kraju w ciągu 24 godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×