Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość lila-maryla
Widziała londyn, widziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze tutaj bo nie mam narazie dostępu do nowego forum z tel a więc 2maja na świat przyszedł Nasz synek Dawid w 38t4d 3980gram i 58cm dł. Poród sn 12godzinny bez znieczulenia w końcu decyzja o zakończeniu porodu cc. Jesteśmy cali, zdrowi i szczęśliwy chociaż takiego porodu nie życzę nikomu. Więcej napisze jak wrócimy do domku na nowym forum. Pozdrawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka - gratulacje:):) jestes dzielna kobietka:)) odpoczywajcie i czekamy na Was na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej dziewczyny czy
któraś z Was piła/pije herbatkę z liści malin? Podobno przyspiesza rozwieranie szyjki przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveileve
Juwelko, gratulacje!Jesli nie zmieniłaś zdania i rodziłaś w szpitalu miejskim, to byłysmy na oddziale w tym samym czasie!:-)Nasza córka przyszła na świat 1.05 o 7:12. Dzień wcześniej odeszły mi wody, ale nie było żadnej akcji skurczowej, po podaniu 2 kroplówek z oxy coś tam ruszyło, ale skurcze mimo że dośc bolesne to nie dały żadnego rozwarcia, więc w nocy chyba o 3 decyzja o cc. I dobrze, ze tak się stało, nie dałabym rady urodzić sn, mój organizm w ogóle nie był na to gotowy, wszystko pozamykane na amen. Życzę zdrówka Tobie i Synkowi, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveileve tak rodziłam w miejskim to musiałysmy być w tym samym czasie na oddziale :-) gratuluję córeczki i życzę szybkiego powrotu do sprawnego funkcjonowania po cc :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj2013_Brunetka007
Po 10 dniach pobytu w szpitalu urodziłam Synka:) 2 razy OTC- nic nie dało. W końcu w 13ego (10 dni po terminie) przyszedł na świat nasz maluszek Jan Antoni. Malutki ku zdziwieniu naszym (rodziłam z mężem) i wszystkich ważył 4kg i mierzył 56 cm ! Jestem dalej w szoku. 4 dni przed porodem na USG lekarz założył wagę 3500-370ybszy niż pierwszy0g. Poród był szybszy niż pierwszy a nacinana byłam odrobinke w miejscu starego nacięcia. Od odejścia wód płodowych do skurczy minęła godzina. Skurcze pojawiły się po godzinie, a parte 20min przed porodem pod prysznicem. Ból skurczy NIKŁY! Nie miałato skurcz czym żadnych zastrzzyków znieczulających a najlepiej było podczas porodu. Nie wiedziałam czy nie. Dopiero gdy zaczęło "przeć" to parłam i tak po ok.15 minutach i za 3 parciem urodziłam nasze wyczekiwane dzieciątko. Od czwartku jesteśmy w domu. Mam kilka szwów. 3 godz.po porodzie normalnie siedziałam i byłam pełna energii. Dziś i wczoraj płakałam z bólu- gdzieś wbijał mi się szew przez co mam napuchnięte z lewej strony, ale położna, która wczoraj u nas była zaleciła żel Altacet na gazę i przyłożenie na to miejsce -ULGA NIESAMOWITA:) Mąż kupił mi Tantum Rosa i teraz siedzę czekam aż wyschnie. Jednak ulgę teżż daje sporą :) Co do brzuszka pociążowego- trudno mi w to uwierzyć, ale nie ma! Czasami wygląda jakbym zjadła coś obfitego i odstaje minimalnie. Jetem w szoku. Cellulit wodny mi się ukazał 2 tyg. przed porodem i dzis nie ma praktycznie śladu. Nogi wyszcuplały (za3mywała mi się woda w organizmie) a piersi urosły z 70D do 70G i tak o to muszę dokupić nowy stanik do akrmienia bo ten który wzięłam do szpitala okazał się za mały, mimo, że był kupiony większy. Na allegro upaatrzyłam Alles Mama Kelly- myślę że go kupię bo jednak muszą być podtrzymane. A na koniec najlepsze: MALUSZEK! Ma dużo ciemnych włosków na główce. Jak pisałam 4 kg, 56cm, 10 pkt. Apgar,34,5cm obw. główki, brzuszek 34 cm. Chłopak duży. Położna nie mogła wyjść z zachwytu jaki to on śliczny. Wymarzony! Wszystkie badania b. dobre wyniki. Pępuszek jeszcze kilka dni i odpadnie- jest już suchy. Nie ma żółtaczki. Jest karmiony piersią co 3 godz., w nocy 2/3 razy. Śpi spokojnie. Planuję karmić 6-10 miesięcy :) Jestem STRASZNIE SZCZĘŚLIWA i życzę wszystkim Mamusiom WSZYSTKIEGO DOBREGO!!! i łatwego porodu:) Śmieję się, że bardziej boli mnie opuchnięte miejsce tam na dole niż poród i skurcze:) POWODZENIA MAMUSIE. Poród to najcudowniejsza chwila w życiu. Mówiłam, że dwójka nam wystarczy... Patrząc na Janka chcę więcej!!:) No i jutro od taty wraca mój Synek. Ciekawa jestem reakcji Małego na Braciszka. Zarówno jego tata jak i my przygotowalismy go do tego ale... okaże się jak przyjdzie. Jestem dobrej myśli, bo Synek uwielbia takie maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj2013_Brunetka007
majowa na kiedy termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj2013 ja juz dzien po terminie i dalej nic sienie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman forever!!!
kanalia (majowa :P ) napisz w końcu tą wiadomość do martyny. Niespodziewanka założyłaś już konto na facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman forever!!!
kanalia (majowa :P ) napisz w końcu tą wiadomość do martyny. Niespodziewanka założyłaś już konto na facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman forever!!!
zgaduj zgadula, buhaj której z was to Zdzichu? Pytanie za 100 punktów. Ej zdzichu, zrób swoje tylko po cichu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman forever!!!
Dziś przeciąłem kota drzwiami, stał się dwoma pół-kotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Trudne sprawy-
Podszedł od tyłu i wziął mnie jak swoją. Farmosiłam mu freda a on o mały włos nie powybijał mi jajami oczu. Czułam ogień w kroku a on go ugaszał wielokrotnie. Jęczał jakby robił ostrego kakalca. Podnieca mnie to na maxa, znowu suty mi dęba stają, ogier w pracy, chyba czepie się kota. Wysmaruje brochę pasztetową, niech liże. Ummmmmm I <3 anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Trudne sprawy-
Podszedł od tyłu i wziął mnie jak swoją. Farmosiłam mu freda a on o mały włos nie powybijał mi jajami oczu. Czułam ogień w kroku a on go ugaszał wielokrotnie. Jęczał jakby robił ostrego kakalca. Podnieca mnie to na maxa, znowu suty mi dęba stają, ogier w pracy, chyba czepie się kota. Wysmaruje brochę pasztetową, niech liże. Ummmmmm I <3 anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty masz zryty beret cytrusie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman forever!!!
juwenalia, choć pokarze ci moja maczugę, będziesz piszczeć z rozkoszy jak ci zapakuje w kakałko :) mniam sraczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman forever!!!
juwenalia, choć pokarze ci moja maczugę, będziesz piszczeć z rozkoszy jak ci zapakuje w kakałko :) mniam sraczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman forever!!!
ile mam jeszcze czekać na tego linka do fejsa? Mam tyle ciekawych pomysłów i propozycji z którymi chce się z wami podzielić. Nie drażnijcie cioci, dajcie namiara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 25
Jestem normalnej postury, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, biegam i jeżdżę na rowerze, ale na moich nogach i tak jest cellulit. Stosowałam różne kremy antycellulitowe, domowe masażery- bez efektu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza.Tutaj widać, jak wygląda zabieg: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio . Super efekty. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 29
Jestem w miarę szczupłą osobą, nie jem śmieciowego jedzenia, od czasu do czasu ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, rękawice do masażu- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Polecam. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 88
Zobaczcie wyszukałam mega wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po miast. Łatwa w obsłudze. Trzeba tylko wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wybrać gabinet kosmetyczny z depilacją laserową. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 23
Jest taki blog http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać co wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×