Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość zocha33

mam nadzieję być w ciąży i urodzić malucha w maju:) trochę to wcześnie, ale wydaje mi się, że to już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
chętnych do tematu zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
witam, czekałam aż pojawi się taki temat ;) również chciałabym aby udało się w tym miesiącu - byloby na maj 2013, na rocznicę ślubu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki dziewczyny;)) ja jestem juz w 8 miesiacu mam termin na 23 wrzesnia i zaczynam sie bac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
zocha skąd jesteś? masz 33 lata jak w nicku? to będzie pierwsze czy kolejne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
makatka:) mam 32 lata i prawie czteroletnią córkę. Pierwsze dziecko rodziłam w listpadzie i tym razem chciałabym rodzić wiosną.... jeśli się uda oczywiście... pamiętam, że długie jesienne popołudnia i ciemne ponure dni nie wpływały korzystnie na moją psychikę. Wprawdzie nie miałam depresji, ale zazdrościłam wszystkim mamom długich spacerów w słoneczne dni z roznegliżowanym maluchem w wózku:) a jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
mam lat 31 i byłoby to 1 dziecko. Termin majowy, ciepły, wybrałam z tych samych powodów co ty :) a jeśli się nie uda w tym miesiącu to przede mną jeszcze czerwiec, lipiec, sierpień...:) zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam :)
Niestety przy moich długich cyklach - będę mogła testować najwcześniej za tydzień, a lepiej za 2 :(. Ale jeśli się udało, tp będę miała na 01.05 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
u mnie cykle regularne, ale o córkę staraliśmy się pół roku, więc nigdy nic nie wiadomo.... wprawdzie dziwnie się czuję - mam stale uczucie, że jest mi niedobrze! ale może się wkręcam niepotrzebnie:\ ja też oczywiście sprawdziłam sobie przewidywalny tp - 3.05:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Ja dostałam wczoraj pregnyl na pęknięcie pęcherzyka i mam nadzieje że się uda :) wtedy będzie maj :) staramy się 7 misięcy ale wiemy że naturalnie nie wyjdzie-tylko z wspomagaczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
TP 30.04.2012 lub 1.05.2012 Ale raczej maj bo późno była owulacja :)Mam cykle 35 dniowe-przynajmniej ostatnie 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście dziewczyny
trzymam za was kciuki,ale błagam,nie nakręcajcie się! Ja nakrecałam sie 5m-cy,testy owu,kalendarzyk,seks tylko w płodne,nogi do góry po seksie,testy ciąźowe 3dni przed terminem,płacz w dniu okresu. I co? Dupa!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - jestem z kwietniowego forum - my już wszystkie zaciązone , właśnie omawiamy pierwsze dolegliwości , pierwsze badania , mdłości ... życzę aby wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała czarna kawka 22
Nikt tu się nie nakręca-a w niektórych przypadkach niestety tylko odstresowanie nic nie da . Jak ktoś nie ma problemów z płodnością to nie wie co mówi :( taka prawda odstresowanie np. w moim przypadku nic nie da-pomoga tylko leki-i nie nakrecam się-taka faza mineła dawno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście dziewczyny
Wiekszość lasek udzielających sie na tego typu topikach to 'staraczki' od 2 m-cy. Owszem,jeśli są jakieś problemy należy je leczyć,ale nie dajmy się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
nic dziwnego w tym, że każda z nas ma nadzieję... ja sie nie wkręcam... jestem realistką. Wiem, że nie zawsze sie ma to co się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam :)
Jak na razie w tych kilku postach nie zaobserwowałam, żeby się tu ktoś nakręcał :). Ja o pierwsze dziecko starałam się 12 m-cy, pomógł castagnus i wiesiołek. Teraz czekam bez zbędnych ("NAKRĘCAJĄCYCH") emocji, nie doszukując się co i rusz objawów ;) - jak będzie to fajnie, jak nie będzie to będzie później. Ale miło jest podzielić się na forum swoimi nadziejami i radością niepewności ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
ja w pierwszą ciąże też zaszłam dopiero w 7 cyklu starań... gdy już sobie odpuściliśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście dziewczyny
Ja też zaszłam jak sobie odpuściłam;-) Niechciałam nikogo urazić,ale już tyle się naczytałam tych lasek które 3dni po owulce już mają mdłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam :)
Ale 3 dni po owulce można mieć mdłości, naprawdę! Jak się zje coś nieświeżego :D. Mam nadzieję, że tu zbiorą się w miarę rozsądne kobiety, które po prostu czekają na dziecko a nie desperacko "zaklinają rzeczywistość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brigi 88
Witajcie:) życzę powodzenia i naj dla mam:) ja jestem w kolejnym cyklu starań. Okazuję się jedk,że jmożliwe iż mam nie owulacyjne msc;/ i może być problem z zajściem:( wiedziałam jak to mówią "szewc w dziurawych butach chodzi" nie powiem ocb bo bd mówić, że się wymądrzam. Będę słuchać WAs uważnie i komentowaćrozważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha33
Brigi, zapraszamy i liczymy na rozważne komentarze:) trzymam za Ciebie kciuki:) co to znaczy, ze szewc w dziurawych butach chodzi? tzn znam to przysłowie, ale jak to się ma do Ciebie? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czekam :)
Brigi, ginekologiem jesteś czy położną :)? Tak czy owak wiesz, że w Twoim przypadku tylko monitoring "wspomoże" :o. Albo gin i leki wspomagające owulację. W każdym razie trzymamy kciuki. Widzę, że część z nas ma już dzieci. W jakim wieku, jeśli można spytać? Jak myślicie, jak to będzie, jak w domu pojawi się nowy lokator :)? Nie obawiacie się jak przyjmie rodzeństwo? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohoooooooo
Wystarczy poprosić o rozważne komentarze i już pustki :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem przyszłam mamą zforum kwietnia 2013 dzis potwierdzona ciąza 5 tydzien trzyjamcie sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zocha 33 moja Paulinka ma 3 latka w listopadzie wiec w podobnym wieku będziemy mialy maluszki pozdraiwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-zośka
Witajcie - mam nadzieję, że też nam w tym miesiacu się uda. Bardzo byśmy chcieli. U nas dopiero początek starań. Owu mam mieć w środę :) trzymajcie kciuki. TP 15 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brigi 88
Zocha 33 i też czekam:) po prostu czasem niestety lepiej nie wiedzieć więcej... człowiek chyba jeszcze bardziej panikuje, stresuje się itp...zobaczymy tereaz-jak bd msc to trzeba bd skorzystać z "wspomagaczy" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×