Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majteczki w paseczki...

Leżę sobie półnagaa facet nic

Polecane posty

Gość majteczki w paseczki...

leżymy u mnie na łóżku i oglądamy film a on nic, przytuli tylko na moją prośbę ja dotykam jego miejsc intymnych a on nic chcę aby mnie chociaż raz w życiu sam dotknął w cycki, za tyłek, ale on nic zrobiłam mu jego ulubione kanapki, a on nawet nie dotknął przygotowałam piwko na tą noc, schłodzone, a on nic, nie chciał położyliśmy się na sobie a on nic leci scena pocałunku, seksu, tulenia, a on nic W sumie to wielkie nic, tylko ja wszystko muszę pierwsza inicjować, jak za rączkę z dzieckiem... A najgorsze jest to, że to on za mną latał i dalej lata, bardzo zakochany, planuje już wakacje ze mną za rok. Dobra, to ja też się zaangażowałam ale jest mi co raz bardziej źle. Nawet muszę swojego chłopaka prosić aby mnie złapał za cycki, to żałosne :o Co z nim jest, do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak kiedyś miałam
nawet półżartem mówiłam, że mogę nago paradować a on nic... i rzeczywiście miesiąc później już nie byliśmy razem, odszedł do innej, którą już miał jak mu półnago paradowałam po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majteczki w paseczki...
Ale mój facet nie ma nikogo innego, jestem jego pierwszą dziewczyną, zresztą zauważyłam że dziewczyny się z niego podśmiewają... A on o mnie zabiega bardzo, nawet bardzo, tylko dziwi mnie że on nic nie zrobi sam. Nawet jak cycki ma wyciągnięte na tacy to nie popieści. Nic. Mógłby tylko mnie przytulać, ale tylko wtedy gdy jesteśmy gdzieś w odludnym miejscu... A u mnie w zamkniętym pokoju to już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TulioDeMelo
Napisałas,że jesteś jego pierwsza,może chłopak nie wie na ile sobie pozwolić,albo jak się zabrać za to.Tym bardziej jak się z niego podsmiewano,pomóż mu,podprowadz,pokaż czego potrzebujesz.Może się odblokuje i sam później przejmie inicjatywę:-)Do tego zawsze warto rozmawiać,niż domyślać się co w głowie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprażony gil
Nic ????? Musisz być bardzo brzydka, pogaś światła i zaczekaj , aż zaśnie, potem się za niego sama zabierz :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×