Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciekawionaxo

Anglia

Polecane posty

Gość gość
ciągle słyszę tę głupią wymówkę "przecież religia to nic złego" powiedzcie to wszystkim spalonym na stosach, wszystkim wyrżniętym w wojnach religijnych, wszystkim poniżanym przez "miłosiernych chrześcijan" - przez stulecia nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zgadzam z dziewczyna ze Stanow, lubie polskie jedzenie, ale jest monotonne. Moja mama tez nie gotowala tlusto, ale nie bylo to typowo polskie jedzenie, raczej "europejskie" - ryba/chude mieso, ryz/ziemniaki, salatki. Typowa kuchnia polska nie jest super zdrowa. Polacy uwielbiaja narzekac na angielskie czy amerykanskie jedzenie, a przeciez tamci ludzie nie wykupuja calego najtanszego syfu dostepnego w supermarketach. Ja znam duzo osob stad, ktore odzywiaja sie zdrowo. Owszem jest duzo spaslakow na ulicach, ale jest tez o wiele wiecej fanatykow zdrowia i fitnessu w Stanach/UK niz w Polsce, chodzenie na silownie, bieganie itp to norma Nie wiem czemu sie tak zachwycacie tymi warzywami w Polsce, smakuja podobnie, jedyne wyjatkowe warzywa jakie pamietam z Polski byly z ogrodka i dzialki, nie ze sklepow! Moze w londynie wybierasz szynke czy ser w plastrach za funta, ale sa tez o wiele lepsze jakosciowo, krojone na wage na stoiskach z delikatesami, moze tego nie dostrzegacie bo oszczedzacie jak sie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudi310
Jestem w Anglii z powodów finansowych. Co prawda, straciłam ostatnio pracę, ale się nie poddaję. Znalazłam nawet bardzo fajną stronę internetową z ogłoszeniami dla Polaków mieszkających w Anglii. Oto jej adres http://ladekzdroj.co.uk/ Polecam zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×