Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqwwwwwwww

ona ciagle kocha innego

Polecane posty

Gość qqqqqqqqqqqqqwwwwwwww

poznalem pewna dziewczyne i sie szczerze mowiac troche w niej chyba zadurzylem. zalezy mi na niej. ale jest taki problem ze ona kocha innego. nie sa i nigdy nie byli razem. on nic do niej nie czuje. ale ona nie potrafi od dawna o nim zapomniec. niby mowi ze teraz chce ze mna byc ze skoro tamtego nie ma to nie ma o czym mowic. ze chce ze ma sprobowac bo kto wie moze o tamtym juz zapomni. moze.. tylko ja to widze ze ona ciagle go chce, kocha go a do mnie nic ie czuje i jest mi z tym bardzo zle. nie chce byc jakas opcja zapasowa kolem ratunkowym czy zapchaj dziura. nie wyobraz\am se tego ze ja moge ja kochac a ona nic. tylko byc ze mna bo tamten jej nie chce. a jak tamten by powwiedzial slowo to by juz do niego leciala. i jestem w kropce. z jednej str nie moge z nia byc skoro koca tamtego a z drugiej str zalezy mi na niej a i ona chce byc ze mna. co zrobic? pomozcie doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdv
chuj ci w cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowy 10 osob pisze
a co chcesz robić przecież napisałeś że ona kocha innego. ja tu dylematu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcghdsgchj
ona ciągle kocha wyobrażenie o innym. rozkochaj ją w sobie, spraw by zapomniała o zeszłorocznym śniegu a później wejdź z nią w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×