Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysiapppp

aqua aerobik czy pilates?

Polecane posty

Gość marysiapppp

planuje sie zapisac na ktores z tych zajec. co lepsze dla pani po 40, która chce sie troche poruszac bez obaw, ze cos mi strzyknie w plecach i uziemni na miesiac w domu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie aqua aerobik :) woda przy okazji wymasuje ciało, ujędrni, taka forma wysiłku nie obciąża stawów, a ładnie modeluje i wzmacnia mięśnie :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiapppp
a są jakieś medyczne przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqua aerobik to świetna sprawa :) Wykonuje się bardziej zróżnicowane ćwiczenia. Woda korzystnie wpływa na skórę - ujędrnia ją i masuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiapppp
widzę, że nawet na cellulit pomaga hihihi to chyba nie mam się co dłużej zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinka888
no ba! a myślisz, że dlaczego chodzę na zajęcia z aqua aerobiku? :P a tak na poważnie, to prócz ujędrniania na serio dobrze działa na całe ciało. zawsze po godzinie skakania w wodzie mam więcej energii niż przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendystajl
a co to za woda ta potencjalka, z ktorej strony dalas tego linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinka888
a nie wiem nawet, po prostu wpisałam w google zapytanie o aqua aerobik ;) ale wygląda na to, że potencjałka to jakaś woda prozdrowotna, więc nawet spece od zdrowia polecają aerobik w wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhonorkaa
Ja jeszcze z własnego doświadczenia mogę Wam polecić Aqua Zumbę. Też jest to super rozwiązanie zwłaszcza jesli lubicie zdrowo i aktywnie spędzac czas https://www.facebook.com/?ref=logo#!/AquazZumba?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uwierze
po kilku zajeciach aqua zumby spadek wagi? no chyba zarty sobie stroisz :) chyba, ze oprocz chodzenia na zumbe masz jakas diete specjalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×