Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angry--Bird

**ŚLUB SIERPIEŃ 2013**

Polecane posty

Gość Angry--Bird

jest ktos?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angry--Bird
oo fajnie.. :) moj slub 24 sierpnia , w poznaniu. a twoj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Hej :) Mój 10 sierpnia 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angry--Bird
salatka --> aaaa :D, ja mam termin i nic poza tym tak naprawde, do jutra mam czas na zdecydowanie sie na sale.. a ty??? annielica --> witaj, gdzie twoj slub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angry--Bird
pani --> pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
ja jestem 10 sierpnia 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angry--Bird
dziewczyny co macie pozalatwiane i skad jestescie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angry--Bird
no to juz calkiem sporo... ja dzisiaj dzownilam zeby potwierdzic rezerwacje sali - zrobie przelew na depozyt dopiero w poniedzialek. zespolu prawdopodobnie nie bedzie bo chyba nie ma sensu, wesele na 40-50 osob bez poprawin. jak wygladaja wasze sale? bo ja mam watpliwosci czy nie przesadzilam z oryginalnoscia... http://www.mice.pl/pliki/obiekty/ksjozefapo/galeria/6.jpg http://www.saladlaciebie.pl/obiekty/obiekt1966/127313080510.jpg http://hotele.biz.pl/uploads/photos/hotel-ksiecia-jozefa_4eef8af20f53f.jpg jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie sierpniowe Pary:) Został równy rok do Waszego Wielkiego Dnia, wiec zycze udanych i radosnych przygotowań. Dla Par z tego forum jest obecnie oferta promocyjna - by z niej skorzystać, przy kontakcie nalezy podać hasło KAFE :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam. Anita K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):):)
ja z lipca dokłanie 20:D MOŻNA?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w sierpniu teraz :) dokładnie 12.08 i póki co jestem przeszczęśliwa. Ale nie chciałabym przeżywać tego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angry--Bird
ano mozna czemu nie :) justynka --> a co takiego strasznego sie dzialo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniooowa
17 sierpnia 2013r. Ślub na Bachledówce, a wesele w Cichem. Pozałatwiane: sala i kapela, no i właściwie tylko tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angry--Bird
uda ci sie bo ja zarezerwowalam dopiero teraz. dzisiaj dopiero wplacalam zaliczke a sale znalazlam w zeszlym tygodniu, jeszcze pol sierpnia bylo wolnego.. w innych miejscch tak samo, wiekszosc byla wolna na 24-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Angry Bird- mi sie bardzo podoba miejsce w ktorym bedzie Wasze wesele. Ja mieszkam na wsi i na wsi tez bedzie moje wesele. wokol jest mnostwo sal ale wszystkie pozajmowane nawet poltora roku wczesniej. bardzo malo wolnych terminow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małatyna
MÓJ ŚLUB MA SIĘ ODBYC 31 SIERPNIA TEGO ROKU... TO JAKAŚ PORAŻKA... TEŚCIOWA SIĘ UPARŁA... A TERAZ MARUDZI, ŻE ZA DUŻĄ LISTE GOŚCI MAMY... TU AKURAT SIĘ ZGODZĘ MOJA RODZINA LICZY JAKIEŚ 35 OSÓB... A MĘŻA 85... TO JAKAŚ MASAKRA!!! SALE JUŻ MAMY ZAREZERWOWANĄ, ORKIESTRĘ I FOTOGRAFA TEŻ. ALE WESELE NA 120 OSÓB TO PRZESADA. CHCIELIŚMY POCZEKAC Z MĘŻEM JESZCZE KILKA LAT, PONIEWAŻ CYWILNY NAM WYSTARCZA. WTEDY MOGLIBYŚMY SOBIE ODŁOŻYC. DO TEGO DOCHODZĄ JESZCZE MOJE ZAJĘCIA, PONIEWAŻ OD MAJA CHCE IŚC DO SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ DO WOJSKA NA SZKOLENIE I WYJDĘ JAKIEŚ 2 TYG PRZED WŁASNYM ŚLUBEM. NIE WIEM JAK SOBIE MAM RADZIC ZE WSZYSTKIM BO CHCĘ JAK NAJWIĘCEJ RZECZY ZAŁATWIC PRZED SZKOLENIEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucik47
hej :) ja tez wychodzę za mąż w sierpniu 2013r zdecydowaliśmy się w lutym 2013, w ciągu 2 tygodni załatwiliśmy kościół, salę, menu, sukienkę i jeszcze kilka innych rzeczy, jak się chce to się da. Ja mam super faceta, nie mogę się doczekać 31 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Szczęśliwe Panny Młode. Jeśli wasi przyszli mężowie nie mają pomysłu jak kupić tani alkohol na wesele proszę o kontakt ze mną.Pracuje dla 2 firm m&p wina i alkohole świata i Diageo największej tego typu firmy na świecie.Specjalnie dla młodych par mamy rewelacyjne promocje.Gwarantuje że nie znajdziecie nic taniej.Pozdrawiam i Gratuluje:)602-214-357 Marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×