Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nastynastynastka

Po czym poznać prawiczka?

Polecane posty

Gość nastynastynastka

Jak w temacie.. Czy są jakieś niezawodne symptomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfjghhjgjdsff
typowego ? po nijakim ubiorze, zazwyczaj wiszą mu dżinsy, buty jakies nijakie z Deichmanna CCC lub bazaru, po zachowaniu mimice ...trzeba obserwowac ludzi, ja potrafie bez problemu rozpoznac TYPOWEGO prawiczka. Niektorzy sie kamuflują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po niskim wzroście
małych stopach, małym chuju, wąskich ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 17
Tak, sa. Wyglada tak ze bys go nie chciala nawet gdyby mial duzo kasy i wszystkim opowiada jaki to z niego ruchacz i ilu to nie zaliczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
inne zachowanie niz ruchacza wobec kobiet, np nie obmacuje, boi sie pocalowac itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt dobrze traktuje kobietę
jest wręcz zbyt porządny względem kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek świeci w nocy
i ma aureolę nad głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkhkhskehkehske
ghfjghhjgjdsff - a jak to rozpoznajesz, uchylisz rabka tajemnicy? ale chodzil mi o bardziej subtelne symptomy bo wbrew pozorom NIE KAZDY prawiczek to brzydal o wygladzie sieroty, sa tacy ktorzy np. nie stracili prawictwa bo maja troszke inny system wartosci i nie spotkali jeszcze odpowiedniej dziewczyny (i nie koniecznie sa to katolicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastkanastkanasta
ghfjghhjgjdsff - wisza mu dzinsy , czyli co ze hip-hopowcy sa prawiczkami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfjghhjgjdsff
nie takie spodnie mialam na mysli... normalne ale troche za duzo, takie TANIE? ogolnie prawiczki nie przywiązują wagi do wygladu, najczesciej mają konserwatywne poglądy i wszystko jest dla nich ''pedalskie'' stad wygląd niemoty. Nie potrafie tego opisac ale gdy idę ulicą wiem mniej wiecej ktory facet ma powodzenia a ktory jest prawiczkiem, starego kawalera rozpoznam bez problemu. Musialabym w realu pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastynastynastka
ghfjghhjgjdsff - no i wlasnie takich odpowiedyi ie obawialam - ty po urodzie faceta wyciagasz tylko wniosek ze wydaje cie ze jest prawikem, bo nie ma powodzenia...a na takim mysleniu mozna sie przejechac , bo przeciez brzydcy faceci tez maja dziewczyny, najczesciej brzydkie....mi sie ostatnio zdarzylo pomyslec ze dwa razy ,o ten to na pewno prawiczek , i okazalo sie ze jednak ma dziewczyne, brzydka oczywiscie, ale ma... wiec prosze o konkrety po czym mozna poznac prawika bo wyglad to takie stereotypowe myslenie tylko...a mi chodzi o to jak np. mozna poznac prawika np. po zachowaniu czy cos? co do ubran to tez roznie bywa, wydaje mi sie ze niektorzy staraja sie dobrze ubierac by byc bardziej atrakcyjni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
Nie potrafie tego opisac ale gdy idę ulicą wiem mniej wiecej ktory facet ma powodzenia a ktory jest prawiczkiem, starego kawalera rozpoznam bez problemu. hahhhhahaa, dobry zarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsahakhkhshhSS
dsasasa - no wlasnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe.,.,.,
ghfj-costam. to ty do kryminalnych pedz dorabiac. Morderce, gwalciciela, dziesioniaza, itp. wytypujesz bezblednie na podstawie ubioru. :d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsahakhkhshhSS
ciekawe.,.,., - dokladnie! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghfgfdghffgfgg
do ghfjghhjgjdsff: ja stare panny (w 99% dziewice) też z daleka rozpoznaje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvv
hehe. często osoba, która bardzo chce zaliczyć jest prawiczkiem. jest bardzo skoncentrowana na seksie, zeby pozbyć się "brzemienia" osoby, które bardzo dużo się przechwalają mogły tego nie robić i tym samym maskują swoje prawictwo. mogą to być też faceci wierzący, z oaz, taki to powie że seks po ślubie, będzie nieśmiały w sytuacjach pocałunków i w pieszczotach. i jest szansa, że brzydcy, niscy faceci nie mieli okazji żeby zaliczyć. nieśmiali, nieobyci z kobietami, chodzący jakby połknęli kij...no sami wiecie tacy, po których widać, że ewidentnie brakuje im kobiecej ręki, tacy co się nie nauczyli jak funkcjonować z kobietą. to takie wskazówki, ale mogą być też całkiem normalne osoby, które nie trafiły na swoją połówkę, albo brzydale, które jednak gdzieś tam z kimś coś robiły, więc nie można jednoznacznie stwierdzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek to zwykle porządny
wartościowy mężczyzna, który nie ma płytkiego podejścia do seksu i nie znalazł kobiety, z którą łączyła by go miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seksik? Bardzo zboczona 18stka zaprasza na sex telefon. Jestem Aneta, zdjęcia znajdziesz tutaj: http://www.sex-rozmowy.pl/aneta_sex_telefon.html Uwielbiam sobie robic dobrze rozmawiajac z facetem na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Pana na wirtualny i może prawdziwy seks. przyznaję, że nigdy nie umiałam utrzymać swojej pusi na wodzy. Bo to naprawdę trudne! Próbowałam, ale ona chyba zbyt pragnie penisa w sobie. Tutaj znajdziesz moje focie:http://sex-rozmowy.pl/natalia_sex_telefon.html Teraz też chciałabym, abyś się w nią zanurzył pragnie Cię posmakować i poznać. Jeżeli i Ty masz ochotę na prawdziwie wilgotną cipkę to pisz do mnie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys z kolezankami rozmawiałyśmy na ten temat. Ustaliłyśmy że najbardziej po brzydkich rysach twarzy, ubogim zaroście i beznadziejnym zbiorze. Te 3 rzeczy połączone ze sobą 100% sie sprawdzają. Owszem znałam dobrze ubranych i zadbanych ale zwyczajnie brzydkich jak i przystojnych ale zaniedbanych którzy tez okazywali się nimi być, ale rzadziej. Nieśmiałość, p*****lowatosc wbrew pozorom nie koreluje aż tak bardzo z prawnictwem jak poprostu aseksualny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek tez ma dużo do rzeczy. Wiadomo ze w liceum większość facetow wyglada jeszcze jak pokemony ale bywa ze i tacy maja czasem dziewczyny i seksy. Natomiast jeśli facet w,wieku 30lat wyglada i ubiera sie właśnie jak licealista to na bank wiadomo ze prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale smieszne te wpisy, mnie jakos nikt nie rozpoznaje, ani ile mam lat, ani po ubiorze. Dzinsow rurek nie zaloze, wiec wiszą, mam zbyt rozbudowane lydki. Poza tym mozna mnie zobaczyc w eleganckiej koszuli. Ale g. Was to obchodzi bo juz macie swoich facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma zarost to prawictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, zapomnialbym, nigdy najmniejszego zarostu, lubie gladkosc i wygladac i czuc sie mlodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ubiera jak licealista to znaczy że zna się na modzie i pewnie nie jest prawiczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wąskich barach, szerokiej d***e, łysym łbie, niskim wzroście czasem po wysokim, po wąsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrosty na ryju . I zmieszane gęby na widok kobiet i dziewczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koncu dojdziecie do tego, ze gorszy od geja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×