Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekka masa

problem z matka dziecka

Polecane posty

Gość lekka masa

mam takie malo pytanko,dzisiaj zostalam zapytana przez znajomego o sprawe z ktora mam stycznosc pierwszy raz.mianowice,matka jego dziecka powiedziala ze jesli odleglosc nie przekreacza 200 km ona nie jest zoobowiazna do przywozenia do niego dziecka na widzenia.jest jakas podstawa prawna co do tego? on kupil samochod za wlasne pieniadze,ale zostawil go jej zeby przywozila dziecko (on nie ma mozliwosci dojazdu) czy mozna to uwzglednic w sadzie na sparwie o urlegulowanie widzen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
A dlaczego to ten znajomy nie zajmuje sie wyjasnieniem sprawy, tylko ty? To przeciez ich dziecko, ich samochod, ich czas i ich pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Zina,pytanie bylo; czy mozna to uwzglednic w sadzie na sparwie o urlegulowanie widzen? Jasne? Bo dla mnie tak.Co cie reszta obchodzi,dlaczego ona a nie on pyta. Autorko,mysle ze mozna to uwzglednic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekka masa
Zinka nic Tobie do tego dlaczego ja sie tym zajmuje,jasne? dzieki za odpoweidz.a jeszcze wracajac do pierwszego pytania,czy jest jakas podstawa prawna odnosnie tych odleglosci w km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Z tego co sie orientuje,to nie ma.Ale jesli matka czy ojciec wyprowadzil sie na duza odleglosc,to sad moze mu/jej nakazac dowozenia dzieci lub pokrywania wiekszosci wydatkow zwiazanych z podroza.Nie ma na to paragrafu,to zalezy kto zasiadzie na lawie sedziowskiej.Zauwazylam ze w przypadkach gdzie prawo nie jest jednoznaczne zformulowane wszystko wypada wg widzimisie sedziego i na podstawie jego doswiadczenia zyciowego(czytaj;rozwiedziona siedzina raczej stanie za matka)Ale wcale tak nie muis byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekka masa
heh wiem jak to jest z sedziami,sama wojuje z sedzina :P no znajomy mieszka jakies 30 km od dziecka i ze wzgledu na prace nie ma mozliwosci jezdzenia. ale dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×