Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juuuuuuila111110

pomocy! - pierogi

Polecane posty

Gość juuuuuuila111110

mam pytanie. czy i jak mozna zrobic pierogi z sersem zółtym, kapustą kiszoną, ogórkami kiszonymi lub cebulą? a moze kapusta z cebuulą?. nie mam zupełnie do tego głowy. jeśli da sie takie zrobic to jak i czy bedą zjadliwe. błagam o pomoc !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jd;sfclclcnxmcx
Ja robilam z pieczarkami i kapusta kiszona pycha są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
tylko nie z żółtym serem ;) z kapustą i cebulą mogą być, a jeszcze lepiej, gdy dodasz do tego jakieś grzybki albo chociaż pieczarki, albo jakieś intensywne w smaku pieczone mięso (coś jak bigos), albo może boczek pokrojony w kostkę i podsmażony z kapustą, cebulą i kaszą gryczaną też mogą być niezłe a robisz tak, jak zwykle - cebulę podsmażasz, dusisz z kapustą, dodajesz te składniki, które jeszcze chcesz i bardzo porządnie przyprawiasz, to ma być mocno intensywne w smaku i nie może być za mokre, ma to być dość zwarta masa - więc jeżeli wyjdzie mokre, to trzeba odparować nadmiar wody zagniatanie ciasta to łatwizna, jeżeli nie znasz przepisu, to wpisz w google chociaż szczerze mówiąc pierogi z kapustą kiszoną bardziej kojarzą mi się z zimą, w lecie jeżeli chce mi się bawić w lepienie pierogów, to robię z owocami, albo jakieś "chińskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pierogi
Kapustę kiszoną ugotuj, dodaj podsmażoną cebulkę, dopraw pieprzem i też będzie dobre. kasza gryczana plus biały ser i cebulka zeszklona kapusta kiszona plus cebulka plus grzyby grzyby plus cebulka plus odrobina bułki tartej (podobnie z pieczarkami) kasza jaglana plus cebulka (ewentualnie biały ser) ziemniaki gotowane plus kapusta kiszona ugotowana szpinak plus cebulka plus boczek podsmażony szpinak plus cebulka plus żółty ser starty na tarce mięsko gotowane plus grzyby (albo bez grzybów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś jadłam pierogi, których składnikiem farszu był żółty ser z czymś tam wymieszany... nazywały się pierogi po zbójnicku, ale nie smakowały mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×