Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabuu

ZUMBA - opinie

Polecane posty

Gość Gabuu

Zastanawiam się, nad zapisaniem się na zajęcia z zumby. Czy ktoś z Was próbował w ten sposób zgubić zbędne kilogramy i mógłby podzielić się opiniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od ponad 2 lat juz chodze
jak dla mnie najlepsze zajecia. Godzina mija na nich jak z bicza strzelil :( Dlatego chodze 8 razy w tygodniu, bo wciaz mi bylo za malo. I jak pojdziesz i Ci sie nie spodobaja to idz gdzie indziej, bo grunt to dobry instruktor ;) Jezeli o mnie chodzi, to nie schudlam ani grama ale nie jestem na diecie wiec jakby to polaczyc to moze... Ja tam chodze glownie dla duszy, nie dla ciala ;) Ale dziewczyny twierdza, ze schudly, to pewnie tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhamber
Moja żona chodziła 3 miesiące i prócz nabrania kondycji nie zrzuciła żadnych kilogramów. Potem zrezygnowała i zaczęła dzwigac cieżary + bieżnia i waga szybko zaczęła lecieć. Obserwowała kobiety chodzące na zumbę przez rok i ani jedna nie schudła. Jedynym plusem zumby było to jak powiedziała, że nabrała kondycji. Schudnąć od tego raczej się nie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie chodze tam dla
schudniecia, czy nawet dla kondycji. Chodze, bo mnie te ajecia laduja pozutywna energia. Nigdzie indziej nie mecze sie z taka przyjemnoscia. Wskazowki zegara sie na tych zajeciach szybciej przesuwaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×