Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiona_49

Fobia: samotność?

Polecane posty

Gość fiona_49

Jutro znowu wolny dzień od pracy. Co mam robić sama. Jestem w wieku 50 lat. Jestem rozwódką..., porzuconą kochanką.... Jest mi źle. Może na to zasłużyłam, a może nie. Sama już nie wiem. Ale jestem żywą istotą która odczuwa ból samotności. Zawsze powtarzam wszystkim, że mam taką fobię: lęk przed byciem w samotności. A teraz d0świadczam tego zupełnie przypadkowo. Miało być super, a wyszło wszystko do dupy. Pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś...
też 50. też sama, chyba juz się przyzwyczaiłam bo jakie mam unne wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkfkfkf
Wkurzają mnie takie pojękiwania. Jestem niewiele młodsza, sama od lat. I co? I trudno. Organizuje sobie jakoś życie. Inni potrafią to ty też. Lepiej być samym niż w chorym związku, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś...
'inni potrafią to ty też' dla mnie to nie jest argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
Witam. Może nie powinnam się użalać nad sobą, ale to samo mi przychodzi. Najgorzej jest wieczorem, kiedy siedzę w domciu. Może to kwestia czasu, może też się przyzwyczaję, póki co to jest mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfmfm
Niby dlaczego nie jest? Tak można żyć. Pojękujesz na co dzień, że nie jesteś bogata? A inni są i siedzą na Hawajach. I co, będzie codziennie płakać, ze ty nie? Życie ma swoje ograniczenia i tyle. Nie możesz i nie musisz mieć tego, co inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfmfm
A mnie smutno by ci było, jakbyś wieczorami szarpała się s toksycznym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfmfm
Związki to nie jest tylko misio miodzio. Związki to są problemy i zawody również. Ciesz się wolnością i świętym spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
fdfmfm Szczera do bólu. Twoje słowa działają jak zimny prysznic. Toksyczny związek mam też za sobą. Może święty sposób to szczyt marzeń? Ale chyba nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
No właśnie, te rozrywki! Tylko jak ja mam sama tak łazić, nawet nie odezwać się do kogoś. A może tego należy spróbować. Zaraz się ogarnę, i wyjdę do ludzi. Tak właśnie wszyscy to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfmfm
Święty spokój jest lepszy niż zły związek. Oczywiście udany związek jest lepszy niż samotność. Ale ile jest tych udanych związków. Chcesz się znowu z kimś szarpać, chcesz znowu tej huśtawki emocjonalnej, chcesz cierpieć? Ciesz się tym, co masz. Jak będziesz przegrana i zbolała nikogo nie przyciągniesz, bo nikt nie lubi takich klimatów. Z partnerem mogłabyś tez siedzieć beznadziejnie w domu i przezywać samotne wieczory, on przed komputerem, a ty z nudów przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfmfm
Gorzej, jak nie masz żadnych znajomych. Ale i tak możesz wyjść na jakiś spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś...
Fiona, a skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfdg
smutne to jest ze kobiety 50 lat są tak strasznie niedojrzale jak male dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś...
dsf... nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfkfkfkf
dsfdsfdg ma zapewne na myśli, że post autorki świadczy o braku samodzielności, pewności siebie, zależności od innych, nieradzenia sobie z emocjami itd. Innym słowy o postawie osoby nie-dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
Właśnie się ogarniałam. Ale czytam na bieżąco, Jestem z okolic Warszawy. Nie wydaje mi się żebym była niedojrzałą dziewczynką. (chociaż dałabym dużo aby wrócić do takich czasów - dziewczynki, hi, hi) Jestem osobą chyba zaradną, przecież funkcjonuję, finansowo niezależną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldi 2011
I co? Topik umarł śmiercią naturalną? Ogarnęłaś się w niedzielę i co, wyszłaś? Jak spędziłaś dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_49
Jestem, jestem. I co? Nic ciekawego. Mieszkam od niedawna w tym miasteczku, nie mam znajomych, gdyż pracuję w Warszawie. Więc tu nie znam prawie nikogo. Dlatego soboty, niedziele to jest najgorszy dla mnie czas. Teraz jestem na urlopie, ale już od września wracam do pracy. Może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatek15
fiona 49 napisz do mnie podniecają mnie dojrzałe panie azer99@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja tu czytam
baba 50 lat rozwódka, kochanka... Jak widać wiek nie idzie w parze z rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pozwole sobie coś dodać, skoro teraz jesteś samotna to korzystaj sobie z zycia. Nie musisz się od razu wiązać, napewno byś sobie znalazła kogoś z kim mogłabyś wyjść gdzies! Wez sobie jakiegoś młodego, teraz dużo jest takich. To jeszcze nie koniec swiata! Więcej optymizmu ;) Gydbym mieszkał bliżej to sam bym się skusił, bo też intrygują mnie dojrzałe kobiety, POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona49
Oooo! widzę że są jeszcze osoby które czytają moje wypowiedzi. Ile jest osób tyle poglądów. Jedne są pozytywne dla mnie, inne nie. Ale każdy ma prawo wypowiedzieć to co czuje. U mnie coś drgnęło. Na razie podchodzę z dużą rezerwą. Mój poprzedni partner zostawił mnie po pięciu latach dla młodszej kobitki o 19 lat. I tak jak "fetyszysta22" proponuje - obecny jest młodszy. Mam nadzieję że będzie jeszcze ok, póki co, bawię się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×