Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebujący pomocy człowiek

Jak nie stać się od razu kolegą/przyjacielem dla nowo poznanych kobiet?

Polecane posty

Gość Potrzebujący pomocy człowiek

Czas studiów kierunek nieistotny. Powiedzmy, że jest sporo tam dziewczyn/kobiet. Widzimy się od poniedziałku do piątku. Ja osobiście dość szybko staje się kolegą i nie potrafię z tej relacji wyjść nawet jak próbuję. Może poradzicie mi czego unikać by nie stać się tylko kolegą ale kolegą z roku a jednocześnie być widzianym jako facet- kandydat na partnera? Czekam na poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_wwaaa
musisz przestac byc dla nich miły.Te stworzenia mają pokretną logikę. dobry facet=jeleń,frajer,leszcz zły facet=maczo,sexy, ciacho ale niewiem po co to robic,szkoda czasu na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy wiśnie prawiczek
A ja się nawet kolegą nie staje dla dziewczyn. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____a
Musisz sobie wybrać konkretną dziewczynę i działać. Zaproś ją gdzieś, postaraj się o jakiś fizyczny kontakt w miarę szybko (np. złapanie za rękę). Pokazuj, że traktujesz ją jako kobietę, a nie kumpelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem!!!!!!!!!!!
nie nalezy gadac na babskie tematy i byc zbyt milym , to zazwyczaj dziala , tak jak one robią : troche arogancji i tajemnoczosci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga Aga agA
A jak to zrobić w 2 stronę?? Aby faceta przyciągnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d111ss
tez sie dolączam do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgsDgdsfxz
nie zamieniając ww. tematu w kiepską farsę postanawiam dodać coś od siebie dwukropek myślnik wystarczy im 5 min, aby z twojego seksistowskiego podejścia i obleśnego cynizmu stwierdzić czy ich pociągasz czy nie myślink dwa niestety wygląd się liczy (żadna z nich nie ma brzydkiego prawdziwego przyjaciela) myślink po raz 3 jeżeli spełniłeś warunek drugi możesz myśleć o -4 myślink czwarty musisz pozostać szczery i godny zaufania warunek nr.5- nie możesz przy tym pozostać wierny i lojalny bo to zanudzisz taką na śmierć -6 wróć do punktu nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgsDgdsfxz
przy okazji zdaję sobie sprawę z błędów ort. więc nie wysilajcie się zbytnio z nadmienianiem tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×