Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konvvwalijka

Czy zna ktoś tanie noclegi nad morzem?

Polecane posty

Gość konvvwalijka

Interesuje mnie zachodnie wybrzeże (Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów, Dziwnówek, Wisełka, Międzywodzie). Najlepiej domki, ale niekoniecznie. Tak dla 3-4 osób. Czy teraz jest tłok nad morzem? Czy zaryzykować i jechać w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konvvwalijka
Wolne mają te pokoje w tej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltazar gabka
Najtaniej jest na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna ona :-(
Powinna miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna ona :-(
Z tym,ze to sa pokoje bez lodowki,kuchenki,lazienka wspolna na korytarzu. Ogolnie atmosfera fantastyczna,babka bardzo w porzadku i co najwazniejsze-super miejsce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga Aga agA
poproszę również o namiary - telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna ona :-(
602112422 Pani Kamila Ja bylam 5 dni i jestem niesamowicie zachwycona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga Aga agA
dziękuję .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna ona :-(
Dziewczyny,to nie jest domek,to jest budynek po osrodku sportowym,ale naprawde jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna ona :-(
Ja bylam juz w Dziwnowie,Miedzyzdrojach,Pobierowie,w tym roku w Rewalu i stwierdzam,ze w Rewalu jest najlepiej i najladniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konvvwalijka
Fajne te domki 7dziewczyn, ale trochę daleko od morza i nie stać nas. Ja bym chciała max 120zł za dobę dla 4 osób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konvvwalijka
Może jeszcze ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konvvwalijka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam ale nie powiem
bo wtedy zdrozeje i nie bedzie juz tanio Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna ona :-(
Przeciez napisalam tania miejscowke...35 zl za dobe za osobe dorosla,dzieci zazwyczaj nie liczy,zalezy w jakim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zachodnim jest drożej. ja za kazdym razem jade w ciemno i we dwojke cos znajdujemy. (bylam w gdansku,gdyni, kolobrzegu, swinoujsciu) i w swinoujsciu jest najdrozej jesli chodzi np. o jedzenie itp ale to dlatego ze cala masa niemcow. im dalej na wschod tym taniej. czesto sa tez stołówki. w swinoujsciu pojechalam w ciemno bo w necie bylo strasznie drogo. znalezlismy za 35 zl ok.1 km od plazy . w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taninoclegGdynia
Oferuję tanie noclegi w Gdyni w luksusowym apartamencie (dla 4 osób)! mam przygotowany apartament dla całej rodziny; Niska cena, niedaleko morza i centrum miasta. Więcej na stronie:http://www.noclegiwgdyni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście podobają się te mniejsze miejscowości, mniej znane np. Rewa - tam mam sprawdzoną willę w dobrej cenie i jest 50 do morza, więc super. Willa Bursztynowa przy ul. Bursztynowej 2 Nigdzie nie znalazłam lepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię Sarbinowo . Piękna miejscowość z klimatem. Wiec Sarbinowo, nocleg w Domkach Perła 2 i nic więcej mi nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoje Aga w Pobierowie - super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraa4
Cześć, z własnego doświadczenia mogę Ci polecić pokoje w Gdyni. Mają bardzo dobrą lokalizacje i przyjazną dla kieszeni cenę :) Zostawiam namiary http://www.pokojewgdyni.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnorakie oferty obiektów noclegowych wiszą chociażby na stronie www. meteor24.p Tutaj jest rzeczywiście tych ośrodków sporo, są to hotele, prywatne pokoje gościnne, czy agroturystka. Dla każdego coś miłego. Jak szukaliśmy domku do wynajęcia jesienią w Beskidzie Niskim to właśnie na tej stronie udało się dobrą ofertę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tydzień temu nad morzem i wszędzie było pełno kartek typu " wolne pokoje "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morze jezdze srednio co drugi rok - zawsze korzystam z wyszukiwarki na http://meteor24.pl - po prostu maja tam mega tanie noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo atrakcyjną ofertę, a przy tym wysoki standard posiada willa http://villasolaris.pl nad samym morzem - w Niechorzu. Piękne i przestronne pokoje, super jedzenie, a dodatkowo gabinet masażu. Koniecznie odwiedźcie to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×