Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merlin czarodziej

Czemu kobiety to takie sknery?

Polecane posty

Gość Merlin czarodziej

Facet ma wydawać pensje na wszystko zaczynając od kobiety, a pensja kobiety przeznaczona jest tylko na jej własne potrzeby i zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejka Merlina :)
dlaczego to Cię tak dziwi? Przecież chcecie (FACECI) abyśmy były piękne powabne i seksi :P a waciki trzeba za coś kupować :):P a zachcianki 😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
Już jakaś bezmyślna kompletnie zależna od m\faceta kobieta musi się podszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
jestem niezależna od nikogo kretynie, ale ty na tym nie skorzystasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
właśnie widzę jaka jesteś zależna nawet nick wzięłaś mój bo nie potrafisz sama wymyślić. Nie tylko jesteś zależna od faceta, niezaradna to jeszcze mało inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
rekordy głupoty bijesz ty bo piszesz o mnie to czego się domyślasz chociaż nie masz zielonego pojęcia kim jestem ani jak zyję. I g. sie dowiesz jak również g. ode mnie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zdarzają się takie
PIJAWKI jak autor tematu, który chciaby żerować nawet na kobiecie i na jej zarobkach. Ale to ci sie na pewno nie uda. I masz sie czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
J pijawką przecież to kobiety takie są. Jak facet więcej zarabia i je utrzymuje to jest dobrze a jak kobieta zarabia więcej od faceta to już źle bo będzie musiała mniej na siebie wydawać bo czasem trzeba będzie ze swoich wydać na mieszkanie czy cośa nie tylko dla siebie. A co do tej głupiutkiej pani co się podszywa to ja się nie domyślam tylko widzę po tym co piszesz nawet nicku nie potrafisz wymyślić widać zbyt trudne to dla ciebie zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś kretynem
który potrafi tylko powtarzać sam po sobie, ale nie zarobi na swoje utrzymanie ani tym bardziej na swoje "zachcianki" i próbuje znaleźć bogatą kobietę do której kasy mógłby się przyssać. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
nie powtqrzam po sobie tylko jakaś nieinteligentna kobieta się podszywa pod nick I potafię zarobić na swoje potrzeby tylko nie lubię kobiecego pasożytowania na męskich osiągnięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyslić
Cejrowski podobno zajął sie ostatnio handlem - ze straganu, więc ma powody żeby w panice szukać sobie bogatej sponsorki. Niestety nie wróźe mu powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
"dlaczego to kobieta ma macice a facet jadra, a nie odwrotnie? " Ale co to ma do kwestii finansowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem placimy za wszystko razem, kto ile moze. I ja nigdy nie bylam skapa. Moja mama tez nie. Ale za to siostra juz troche inaczej podchodzi do sprawy. Takie podejscie do sprawyma wiekszosc i coz mozna na to poradzic. Ja wychowuje swoja corke na czlowieka nie myslacego takimi "niskimi" kategoriami i to jest moja wlasna inwestycja w przyszlosc tej nedznej planety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam przez to powedziec ze tak juz sie utarlo i tak bedzie. Zyjemy w patriarchacie, ktory jak wszystko inne ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlin czarodziej
kobieta_vidmo* Twoja córka nie ma pewnie w tej chwili ze 20 lat co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×