Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skierek

jak odzyskać kobietę swojego życia

Polecane posty

Witam. Chcialbym poradzić się was kobiet czy wy kobiety potraficie wybaczyć komuś kto was zawiódł oszukał ale opamietal się. Widujemy się każdego dnia pomagam jej jak tylko mogę. Chciałbym abyśmy znów byli razem. Czy to możliwe by odzyskać zaufanie. To nie była z mojej strony zdrada. Wpadłem w szpony hazardu. Na szczęście to jest po za mną ale to zaufanie które miałem straciłem. Mamy synka chciałbym aby wychowywał się w pełnej rodzinie. Wiem że najpiękniejszym słowami zapewnieniami nie odbuduje tego tylko czynami. Właśnie staram się o wyjazd do pracy za granicę ale boję się że gdy wyjadę to uczucie które w niej jeszcze jest zgaśnie. A nie mam innej możliwości i muszę wyjechać by swą pracą pokazać że oboje są dla mnie najważniejsi. Żałuję że tak późno dotarło do mnie to co straciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaxxx
Hmm ja sadze, ze jesli caly czas macie kontakt i widujecie sie to ona w koncu doceni Twoje starania i powoli Ci zaufa. Wiadomo, na pewno boi sie, ze mozesz powrocic do hazardu. Ale jesli z nikim innym sie nie spotyka tylko z Toba to sadze, ze na pewno jej zalezy tylko potrzebuje troche czasu, aby byc pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój weź następną
nawet nie zauważysz różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraj się, chłopaku. Może jakaś poradnia dla rodzin czy coś w tym stylu. Na odzyskanie zaufania do kogoś potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem każdego dnia, wychodzę na spacery s synem pomagam jak niej najlepiej i finansowo także. Każde dodatkowe pieniądze przeznaczam dla syna i dla niej. Ostatnio usłyszałem coś co mnie poprzedziło i dało jeszcze większego kopa usłyszałem od niej czemu nie byłeś taki cały czas jak jesteś teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×