Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość id rather not

kto tu żałuje,że ma dzieci?

Polecane posty

Gość id rather not

i prosze tez napisac ile macie lat,bo moze mlodsze osoby zaluja,a starsze nie lub odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gary yourofskyyyy
jak możńa napisac ze się załuje ze sie ma dzieci ? to tak jakby sie ich wyrzec, napisac ze sie ich nie kocha, zyczyc im smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie wiele osób
ale wiadomo, że nikt tego nie powie otwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaażałuje
jestem już dosłownie tym wykończona.... Zabrały mi moją wolność niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylogowana...
jeśli ciąża jest nie planowana to wiele matek przeżywa dramat. Ale jest 9 miesięcy na oswojenie się z tą nowiną. Jak się dziecko rodzi to prawie każda matka je pokocha. Piszę prawie, bo są te tzw. depresje poporodowe i inne zaburzenia. Są też przypadki matek-psychopatek. Taka może dziecka nie kochać i żałowac że je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ta co zaluje
Do Wylogowana pierdolisz jak potluczona :O moje było planowane i żałuję zresztą dziecko nieplanowane to to samo tez daje w kosc,placze,ogranicza i to samo planowane.Tylko ze ja sobie inaczej to wyobrażałam i wiem ze 22 lato to za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne?
jak można żałować dzieci,...jeśli macie zamiar j krzywdzić, to czemu nie oddaliście dzieci po porodzie. Wiele osób marzy o dziecku a nie może mieć..wstydziłybyście się coś takiego wypisywać naprawdę...a jeśli nie planujecie dzieci to uprawiajcie sex z głową... Biedne dzieci niczemu nie są winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam jedną sławna matkę psycho
patkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie są strasznie wygodni,.Jesli dziecko sprawia problemy, jest wymagajace, to wtedy zaczyna sie że "zaluje ze mam dziecko" a jesli jest grzeczniutkie,slodziutkie to wszystko cacy i jets kochane Dla mnie to taka roszczeniowa postawa. Sami ideałami nie jestesmy,a ze trzeba sie oderwac od kompa i przebrac dziecku pieluche lub zrezygnowac z pojscia na dyskoteke bo nie ma kto z malym zostac wtedy juz kwasna mina.Bardzo niedojrzałe To zaden sekret ze dziecko wymaga wiele poswiecenia,i nie zawsze jest tak rozowo jak kolorowe czasopisma to ukazują,zadna nowosc. Potrafi nas wkurzac, ale zastanowmy sie jak my potrafimy nieraz dziecko wkurzac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbecue sauce
super,tylko,ze dziecko kosztuje mnostwo pieniedzy i zabiera marzenia.nie pozwiedzasz sobie swiata bo z marnej pensji cie nie stac nawet na nowy stanik a dziecko musisz utrzymac a jak nie bedzie cie stac na wymarzone studia dla niego i utrzymywanie 5 lat na stancji i powiesz,zeby poszlo do pracy,to sie obrazi i powie,ze zmarnowalas mu zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co usuwasz czy nie
jak dziecko moze byc nieplanowane? jak sie rozkalda nogi to powinno sie liczyc z ciążą, nie wiem jak ciąża moze byc nieplanową wpadką, dla mnie to absurd. rozkaldając nogi zawwse jest ryzyko ciąży nawet jak sie bierze pigulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×