Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość buba1111111111111

Jak i gdzie poznać fajnych ludzi

Polecane posty

Gość buba1111111111111

Hej. Nie mam z kim wyjść wieczorem nawet pogadać. Na imprezach bywam, poznaję nowych ludzi problem w tym że... są z 10 lat starsi, bo na imprezy zaprasza mnie tylko i wyłącznie siostra ze szwagrem. Zerwała ze mną dziewczyna z którą byłem 2 lata. Przez to wszystkie moje znajomości poszły się... Cały czas spędzałem z nią nie dość że jestem rozbity strasznie bo jest to moja pierwsza dziewczyna z którą byłem tak długo i którą tak kocham.(wiem że nie ostatnia ze mam sie nie załamywać bla bla bla póki co to boli i swoje przeżyć kiedyś muszę) no ale do sedna. Nie mam nikogo bliskiego nawet kumpli bo śmiertelnie się poobrażali za dosłownie pierdoły. Np kolega przechwalał się swoim telefonem a że nie był jakiś taki super chociaż tak myślał to mnie to zaczęło irytować "moj telefonik ma to, ma tamto" wkurzyłem się i powiedziałem żeby schował grata i pogadał o czymś normalnym no i nawet mi cześć nie mówi -.- także kumpli nie mam dziewczyny nie mam a siostrze nie bede sie wpier... w życie. Powiedzcie co ja mam zrobić żeby poznać kogoś nowego? Zapomnieć o byłej i mieć w końcu do kogo się odezwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×