Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -ela-)

kreator www

Polecane posty

Gość -ela-)

Chciałam ruszyć ze sprzedażą, ale najpierw muszę stworzyć profesjonalną stronę - podobno mogę to zrobić przy pomocy niedrogich kreatorów - który z nich jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango/\/\
nie wiem jaką masz zamiar stworzyć stronę i na ile wejść miesięcznie liczysz, ale jeżeli mam być to strona, która będzie prezentowała np. twoją działalność gospodarczą, artystyczną czy podróżniczą to warto może zastanowić się nad płatnym kreatorem. Dzisiaj to nie jest droga sprawa, a w cenie dostaniesz jeszcze pełne wsparcie (domenę, hosting, pocztę elektroniczną oraz kurs budowy i edycji strony), tak przynajmniej jest na stronie uti.pl http://www.uti.pl/uslugi/strony-www/start/wstep/ Produkt możesz przetestować , jeżeli nie będzie ci odpowiadał to po prostu zrezygnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaaaaahaaa
Profesjonalnej strony z pomocą kreatora nie stworzysz, zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdejdjdjdjj
ja stworzylam, choc kiepski ze mnie informatyk, strona wyglada mega profesjonalnie najpierw robisz ja za darmo, masz gotowy szablon, po dwoch tyg mozesz wykupic abonament na rok cos ok 300zl tak czy inaczej sproboj, nie masz nic do stracenia ich strona to mamfirme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 432423423
w tym profesjonalnie- to własnie nie chodzi wcale o wygląd, tylko zeby strona działała we wszystkich przeglądarkach, i kwestia na której stronie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Spieprzać z tym spamem! od tygodnia na wszystkich forach śmiecicie z tym dziadostwem. Widzę jeszcze jedną taka reklamę i zglaszam do bana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 432423423
300 zl na rok??? To taniej przeciez wyjdzie normalnie zapłacenie komus za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdejdjdjdjj
zaden spam, kiedys mialam ten sam problem to mi doradzilscie zeby isc do profesjonalisty albo sami oferowaliscie pomoc za 1000zl :P place 300 na rok ale zmieniam co mi sie podoba, na mojej stronie jest wazna galeria, co w chwile wrzucam jakies nowe zdjecia nie wiem tylko o co chodzi autorce, bo moze ona chce taka strone ze sklepem interen. to juz jest drozsze i na tym sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456777
kilka lat temu jeszcze nie ale teraz w sieci aż roi się od darmowych, prostych cmsów z wieloma darmowymi i płatnymi dodatkami. Nie trzeba być geniuszem, żeby jeden z nich postawić ZA DARMO. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_content_management_systems Z systemami e-commerce ( takiego chyba poszukujesz ) jest trochę trudniej, ale o pomoc możesz poprosić profesjonalistów. Za kilka tysięcy będziesz miała profesjonalną, zdatną do dobrego pozycjonowania stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456777
Możesz też zamówić coś uszytego na miarę, ale wtedy koszt może sięgnąć powyżej 10k - 20k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456777
i jeszcze jedno... Ważny termin dla ciebie... SEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przed trzydziestką
kreator to zły pomysł w takim wypadku o jakim mowisz, najlepiej kup hosting z gotowymi skryptami do instalacji, musisz sprawdzic czy dany hosting oferuje coś o nazwie 'Fantastico', tam znajdujesz skrypty do zarządzania stroną -cms, gotowe do instalacji jednym kliknięciem - polecam open sourceowy cms Drupal, następnie szukasz darmowego badz płatnego thema do Drupala, który podoba Ci sie wizualnie, themy platne to kwota zazwyczaj rzędu 40 dolarow, hosting roczny powinienes kupic w miarę porządny za 200pln, do tego domena - pierwszy rok koszt zazwyczaj symboliczny, nawet moze to byc złotowka i rzeczywiscie jest to jakis sposób na profesjonalnie wygladajacą stronę w miare niedrogo, kreatorów absolutnie nie polecam, od razu widac, ze strona jest klepana po kosztach, nie polecam rowniez tanich webmasterow oferujących swoje uslugi za 300-500 pln na zleceniach przez net czy gumtree, bo za tę cenę mozesz liczyc na amatorszczyznę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przed trzydziestką
jesli chcesz prowadzic sprzedaz przez internet - w sensie sklep online, mozesz sciagnąć thema z gotową konfiguracją i przygotowanymi modułami dla sklepu internetowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
kjdejdjdjdjj, nie rób sobie jaj bo wystarczy wrzucić nazwę tej dziadowskiej stronki w google i ograniczyć wyniki do kilku ostatich dni, i jak na dłoni widać waszą "sprytną" kampanię reklamową. Myślisz, że tu siedzą idioci, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
No ja potrzebowałem jakiś czas temu strony firmowej dla swojej działalności. Na początku chciałem komuś zlecać, ale później stwierdziłem, że spróbuje sam coś stworzyć. Bardzo mi pomógł kreator webwavecms.com . Kreator jest bardzo intuicyjny, daje duże możliwości, a przy tym jest dość łatwy w obsłudze. Myślę, że stronka, którą stworzyłem nie odbiega jakością od tych robionych na zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×