Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona i zszokowana

Pakistan - dziwny, chory narod

Polecane posty

Gość gość
18.49. Pelna racja, dopisalabym cos wiecej ale po co ? do debilek spod znaku ciapaka nic nie dojdzie do pierwszego strzalu w morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest pakistanczykiem i jesli ktos cos moze powiedziec w tym temacie to ja.Wyzywacie ich od najgorszych,od brudasow,ciapakow i tak dalej.Owszem nie wszyscy sa idealni,ale powiedzcie szczerze czy w Polsce wszyscy mezczyzni sa idealni?Czy w Polsce nie ma pedofilii?Najpierw ocencie obiektywnie nasz kraj by moc oceniac ich kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam kiedys w pracy chlopaka z Pakistanu.Ozenil sie z jakas dziewczyna z rodziny(moze I z kuzynka,nie wnikalam),nawet jej nie znal przed slubem.Stroil dobrego mezsia a po bokach ******* co sie dalo. Osobiscie jestem przeciwniczka mieszanych kulturowo malzenstw(mam na mysli np. Plolka z Pakistanczykiem,bo juz Polka z Czechem to ok),moze czasami to sie sprawdza,ale w wiekszosci bariery sa zbyt duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starozytnym rzymie na ktorym w zasadzie opiera sie kultura europejska a na pewno prawo izasady moralne kobiety z arystokratycznych rodow wychodzilyza maz w wieku 14 lat albo i wczesniej. Poza tym obecnie z 50% 15 latek nie jest juz dziewicami wiec skoncz z ta obluda. Ich tradycje ich kultura. Z toba sie nie chce zenic wiec sie od niego odpierdol. Poza tym gdyby bezzalogowe drony nalezace. Do usa non stop bombardowaly twoj kraj to tez bys stamtat spierdlala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przychlasta z nsdap ktory tu zdaje sie wtracil swoje trzy fenigi to jednhmi z ostatnich slow hitlera bylo stwierdzenie zgodne z jego filozofia, ze narod niemiecki przegral wiec nie zasluguje na przetrwanie. Chwala bogu adolfowi, ze byl chociaz konsekwentny bo akurat w tej kwestii sie z nim zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownala ciapacka picza starozytny Rzym do dzisiejszych prymitywow ciapackich i cala w skowronkach :) Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passion pit
Autorka broni swoich interesów, ot cała jej dobroć. Gdyby 30 latkowie żenili się z 15 latkami to jej, jako zapewne dwudziestolatce, do wyboru zostawaliby 40-50 latkowie. Małżeństwo w tak młodym wieku wykluczało by szalenie za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia wyszla za maz w latach 20-tych w wieku 16 lat i to bylo calkiem normalne w tamtych czasach,ale wtedy mezczyzna musial byc na tyle dobrze ustawiony aby zarobic na dom i rodzine. MOj dziadek byl oficerem lotnictwa i kupil duzy dom zanim oswiadczyl sie babci, w domu byla sluzba, parobkowie, itp. On mial wtedy 31 lat jak sie pobrali. W Polsce czasy sie zmienily ale w roznych kulturach jest roznie wiec nie mozna demonizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie i ci uciekinierzy z 3 swaiata maja w Europie domy i sluzbe i moga sobie brac zony 15 nastoletnie. Dlatego te polki tak na nich leca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja babcia miala 16 lat, a moja 22, najpierw skonczyla pensje dla panien aby dobrze wyjsc za maz a nie zeby ja ktos jako niewyksztalconego tlumoka na *****nko wzial wylacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.54 Twoja babcia 16 lat czyli prosta dziewucha bez szkoly i oficer lotnictwa 31 lat ... ciekawe o czym oni rozmawiali ze soba, jak ona reprezentowala malzonka na przyjeciach ... smiechu warte, wtedy faceci w latach 20 na stanowiskach poslubiali panny wyksztalcone a nie 16 latki analfabetki, 16 latki bez szkol to sie bralo jako sluzace a nie jako zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten watek to żałosna prowokacja 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze babcia tej dziewczyny tez byla wyksztalcona?. gdzie jest napisane ze to prosta dzieucha/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie - w wieku 16 lat byla niewatpliwie wyksztalcona, 4 lata szkoly podstawowej, to nie bagatela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z tym aby młode dziewczyny pobieraly się z dużo starszymi mężczyznami albo kuzynami. Nie podobają mi się aranżowane małżeństwa ale nie mnie to oceniać . Oni mają inną kulturę . Ktoś napisał ze chodzą do meczetu wiec się modlą w piątki 5 razy dziennie każdego dnia ... chrześcijanie co niedziela ... u nas tez jest modlitwa poranna wieczorna anioł pański o 12. 00 .moja babcia modli się parę razy dziennie . Muzułmanie myją się przed każdą modlitwa ...stopy uszy usta żeby nos pachy ...dół...dłonie szyję ....wiec nie myślę że są brud asa mi .. nie bronie ich .... bo nie podoba mi się wiele rzeczy choć i nie wracam się ... to jest ich życie ....kiedyś byłam świadkiem awantury na ulicy w Londynie jak angol do Hindusa krzyczał by ten wracał do swojego kraju ... Hindus na to ... jak wasz kraj zabierze wojsko z mojego kraju i nie będzie wojny to wrócę do siebie ... Dlaczego my wyjeżdżamy za granicę ??? Co o nas sądzą w Anglii ??? Ze bierzemy benefity...tez chcą się nas pozbyć ...Anglia to nie nasz kraj i nie nam oceniać ani wybierać kto tu będzie mieszkał..anglicy to oni powinni być źli i wkurzony nie my... my też jesteśmy na obcej ziemi tak samo jak pakistanczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakistańczycy, i inne muzułmańskie narody, to jeden wielki syf. Zbliżają się święta, wiecie, co muzlimy myślą o chrześcijanach??? że modlą się do Jezusa, który jest jakimś tam drugorzędnym muzułmańskim prorokiem. A także, że chrześcijanie w kościołach JEDZĄ ŚWINIE. Pracuję w szkole w Anglii, i to dokładnłe słyszę od muzułmańskich uczniów..... chciałabym, żeby wyp........lili z Europy, po co zaśmiecać kontynent meczetami? Muzułmanie won, wracajcie do swojego syfu. Rzezajcie kobiety, srajcie w salonie, obcinajcie głowy sąsiadom i żeńcie się z dziećmi, byle nie tu! w Europie, spirdalaj..e do Pakistanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Losie jakcztam niektore idiotki... Zaledwie 100 lat temu kobiety walczyly, byly torturowane a nawet niektore umieraly, zebysmy my kobiety w Europie byly wolne, mialy prawo wyboru, czy chcemy wychodzic za maz, czy chcemy sie ksztalcic, jak sie mozemy ubierac. A teraz zaledwie po 100 latach kretynki, ktorym dano ten wybor bronis tych, ktorzy odbieraja to prawo kobietom w ich krajach... Czy macie ochote w upalny dzien chodzic unrane id gory do dolu w szmatach? A jak sie nie bedziecie tak ubierac to wyzwa was od dziwek...? Czy chcecie miec prawo do pracy, edukacji, prowadzenia samichodu, wyjscia do kina wieczorem? Jezeli tak to morda w kubel, bo nie macie zielonego pojecia jak musza zyc kobiety w Pakistanie czy w Indiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pier....c pakistan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paki to swinie, prymitywne brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam jedna rzecz powiedziec. Z biologicznego punktu widzenia, dziewczynka w wieku 14-15 lat jak najbardziej moze zajsc w ciaze. To natura dyktuje warunki, kiedy dziewczynka moze zostac matka, a nie obyczaje i tradycje. Gdyby natura i bilogia doszly do wniosku, ze nastolatki nie moga zostac rodzicami, to Ty mialabys pierwszy okres nie w wieku nastu lat, a po 20-stce lub przed 30-stka. To kultura, tradycja, zwyczaje spowodowaly, ze kobiety pozniej zachodza w ciaze. Tylko i wylacznie ludzie przesuneli wiek rozrodczy. Bo natura dalej swoje - pierwsze miesiaczki w wieku 11-12 lat. Nic sie nie dzieje bez przyczyny. Moze to my, Europejczycy, jestesmy jacys dziwni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałas , ze rozwój psychiczny człowieka nie nadąza za fizycznym :D Mozna biologicznie byc dojrzalym i byc nadal psychicznie dzieckiem ! Kiedys dziewczynki zaczynały miesiaczkowac pózniej , w wieku 13-15 lat.. Obecnie zdaza sie to i 10 latkom.. To znaczy , ze moze juz wyjsc za mąz ? Ma okres czyli jest dojrzała kobietą ! Uwazasz , ze 11 latka , która miesiączkuje jest dorosla i moze zyc samodzielnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakistanczycy, muzułmanie maja swoja tradycje i kulture i nic nam do tego.. Jasne ..Ich tradycja i kultura w ICH KRAJU ! W Europie mamy inna tradycje i kulture, przyjechali DO NAS, wiec nasze prawo stoi ponad ich tradycja i kultura! Ja nie bede zmieniac mojej tradycji i kultury pod przybyszów z 3-go swiata. Nie podoba sie ? Zawsze moga wrócic do siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! Dlaczego europejczycy maja sie dostosowywac do ich zdziczalych zwyczajow? Im chodzi o jedno by zislamizowac Europe. Dlaczego tak jest, ze jak biala kobieta wychodzi za maz za takiego muslima to przechodzi na jego wiare a nigdy nie jest odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ucinaja mu wtedy jego bracia w bylej wierze glowe nozykiem jak swini na zywca. Pare lat temu w Tunezji jeden muzulmanin przeszedl na chrzescijanstwo po slubie Z chrzescijanka. Chwycili go cala gromada i ucieli na zywca glowe malym nozykiem i wszystko nagrali. Mozna ten filmik zobaczyc w necie, ale ostrzegam to kest masakra jak ten czlowiek wyje... Kara za przejscie na inna wiare albo nie przejscie na islam jest smierc i dlatego ta religia powinna byc zdelegalizowana na calym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian1678
Witam. Dla mnie Pakistancycy to najgorsze plemię jakie poznałem. Moja mama była w związku z takim osobnikiem. Początkowo zachowywał sie ok, ale z biegiem czasu zaczął pokazywać swoją okropna twarz. Po pierwsze prawie wcale sie nie mył, po drugie był strasznie leniwy, a co trzecie najgorsze wierzył w Allaha. A wiadomo ze to najgorsza wiara na świecie. Mulzumanie myślą ze wszystko im sie należy i nikogo nie szanują. Dochodziło nawet do tego ze podnosil on rękę ma moja mamę. Ale jeżeli już powiedziało sie coś na jego rodzine to był strasznie oburzony. Do tej pory moja mama jest strasznie zdesperowana, to już inna kobieta. Normalnie nie życzę nikomu złe, ale chciałbym by te muzułmanie plemię zostało wybite. Nie wpuszczać ich do Europy. Niby nie każdy jest taki sam, ale jesli ktos zna zasady Mulzumanow to wie ze nikt normalny nie moze wyznawać takiego czegoś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja mama ulozyla sobie życie po tym związku? Czy jeszcze dochodzi do siebie( ile lat była w związku z nim?) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liz jaja ciapatym swinio. Nawet palistanskie kobiety tego nie robia a wy polczyny nooo:D all the time:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmanie to chorzy ludzie (o ile można ich jeszcze nazywać ludźmi). Kraje zachodnie już się budzą ale co z tego jak nie poradzą sobie z ogromną masą imigrantów z Azji i Afryki. Robią z Europejczykami co chcą i śmieją nam się w twarz, nie wiem do czego to zamierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×