Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukamy paskud!

W jakich krajach są najbrzydsze kobiety?

Polecane posty

Gość szukamy paskud!

Piszcie tak jak uważacie, z tego co wiem, to zawsze była batalia między Anglią, Irlandią i Niemcami, ale napiszcie gdzie Waszym zdaniem są paskudy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak! Ireland!
Byłem widziałem, irlandki to najbrzydsze kobiety świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotomaznaczyć
Angielki. Są po prostu koszmarne. Dziwne makijaże,fryzury,niechlujnie ubrane. Oczywiście trafiają sie tam też i piękne kobiety ale to rzadka mniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paninairo
Szkotki też są tragiczne, ogólnie na Wyspach są bezapelacyjnie najbrzydsze. Niemki są całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe UK!
całe UK to zbiorowisko paskudnych kobiet, ble :O grube i z brzydkimi facjatami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgdg
Dunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kullokkja
wiele bab sie opala a przez to starzzeje sie ekspresowo-a otylodc to epidemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiokioki
polki sa brzydkie? to zobaczcie co mówią obcokrajowcy na temat polek a co na temat polaków. odsyłam do polandi na youtube lub wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdsfs
w irlandii są paskudne, grube i rude kobiety, ale mają przystojnych mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamy paskud!
Czyli mamy jak na razie: Irlandia Anglia Szkocja Dania Polska(????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że najbrzydsze są
Polkom się wydaje, że są ósmym cudem świata i tak należy je traktować przesz co mają często paskudny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nordyckich i słowiańskich krajach spotyka się najładniejsze i niespotykane kobiety. hahahahah az strach pomyslec jakich sie nie spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgierki są niezadbane podobno
moja kumpela była na węgrzech i mowiła że laski tam są strasznie niezadbane. chodzą z tlustymi wlosami, do sklepu wychodzą w piżamie. ta koleżanka do ładnych moim zdaniem nie należy, ale miała tam podobno straszne powodzenie u mężczyzn. Jak ubrała się tak normalnie jak dziewczyny u nas ubierają się np. na spacer, albo na zakupy - założyła zwykłą tunikę inne dziewczyny dziwiły się i pytały czy idzie na imprezę czy na randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamy paskud!
fubu - ale Anglia, Irlandia i Niemcy to nie są kraje ani nordyckie ani słowiańskie, to o Ci chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do węgierki są niezadbane...
DO: węgierki są niezadbane podobno hahaha! dobre ;) ale tez o tym słyszałam, to samo jest na wyspach, UK to porażka genetyczna, jeśli chodzi o ich kobiety, są okropnie zaniedbane, nic o siebie nie dbają, nic dziwnego, że kobiety z innych krajów wywierają na tamtejszych tubylcach piorunujące wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielki to porażka
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamy paskud!
fubu - To są germanie i celtowie, nordyci są w skandynawii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Holandii jest masakra... Pierwszy raz się poczułam ładna jak tam pojechałam :) Może nie że dziewczyny są brzydkie ale strasznie zaniedbane. A co do Niemek - teraz jest tak mało "czystych" Niemców że szok. A te mieszanki są całkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z anglią to się kompletnie NIE ZGADZAM!! miesiąc temu byłam w UK i muszę stwierdzić, że tam kobiety są ŁADNIEJSZE, BARDZIEJ ZADBANE i LEPIEJ UBRANE niż kobiety w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzociekawe
najbrzydsze sa niemki, angielki najladniejsze hiszpanki i wenezuelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Ogolnie nie podobaja mi sie wszelkiego typu Arabki. Faceci w krajach arbskich sa przytojni szczupli, ale aerbki tragedia- te tluste twarze wylewaja sie im w tych "turbanow". Niby strojami maja ukrwac piękność przed kazdym kto nie jest ich mezem ale na moje ona oszczedzaja nam patrzenia na swoja brzydote. Uwazam ze malo urodziwe sa tez Azjaki oporcz koreanek wszytkie Japonki Chinki sa na jedno koppyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Was zaskoczę i powiem:
HISZPANKI! tak tak hiszpanki są brzydkie, niskie, grube, wąsate i z jedną brwią. to co nam zapodają w filmach i w reklamach to jest zakłamany obraz PRAWDZIWYCH hiszpanek, zreszta pojedzcie tam i sami sie przekonajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raafaello
Moim zdaniem najpiękniejsze są Słowianki, mają piękne rysy twarzy, a do tego jasna skóra, błękitne oczy, blond włosy co są cechy które są obecnie na wagę złota, ponieważ tyle teraz tych ciapatych się zjechało, niszczą naszą kulturę, śmiać mi się chce z tych wszystkich europejek związanych z muzułmanami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygizygiduna
Moim zdaniem najpiękniejsze są Słowianki, mają piękne rysy twarzy, a do tego jasna skóra, błękitne oczy, blond włosy co są cechy które są obecnie na wagę złota, ponieważ tyle teraz tych ciapatych się zjechało, niszczą naszą kulturę, śmiać mi się chce z tych wszystkich europejek związanych z muzułmanami ... No skóra blada często ziemista,oczy przeważnie są szare a nie niebieskie,włosy-mysi blond,brak wyrazistych kości policzkowych,brwi jasne to jest uroda słowianek a Ty je chyba mylisz ze skandynawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygizygiduna
a i słowianki sa najczęsciej modelkami bo sa tak nijakie że makijażem mozna na nich zdziałac cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
zygizygiduna Jaki z Ciebie znawca?? Brak kosci policzkowych??? To własnie nasza uroda Słowiańska jest typowa pod wzgledem posiadania wystających kosci policzkowych. I tak zgadza sie ze nasz uroda jest plastyczna w przeciwiestwoe do rasy czarnej czy zółtej gdzie naprawde nie można za wiele zmienic zeby uzyskać inny wygląd modelki. Tak uważam że Słowianki sa najładniejsze. Murzrynki i azjatki sa taaak bardzo do siebie podobne ten sam kolor włosów oczu. A my nie wszystkie jesteśmy blodynkami czy szatynkami a oczy mamy i zielone i szare i brazowe-tego nie da sie przebić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygizygiduna
no własnie to polki twierdza ze sa najpiekniejsze a nie obcokrajowcy,najpiekniejsze to sa kobiety z ameryki pd. Piekan kobieta to taka która nie potrzebuje makijazu i wyglada super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raafaello
zygizygiduna Obcokrajowcy właśnie chwalą urodę Polskich i w ogóle słowiańskich dziewcząt, ktoś tu chyba ma kompleksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raafaello
Właśnie Polki nie należą do niskich i puszystych, tę cechę przypisuje się południowym kobietom, np. Włoszkom, wspomnianym Hiszpankom, czy kobietom z krajów muzułmańskich. Ja nie wiem czy Wy ludzie w ogóle kiedykolwiek wyjeżdżaliście poza Polskę? ;) Haha, chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×