Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ess tttttt

Facet nie powinien placic za kobiete

Polecane posty

Gość ess tttttt

nie i juz, chcecie rownouprawnienia wiec macie, w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
dzis juz chyba malo kto placi za kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak płacić to wymagać. Minimum to ozp. Z drogiej strony, chcą żeby za nie płacić, a obruszają się, jak je się nazwie dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze tak..........
i tez powinien sam sobie prac sprzatac gotowac i zarabiac obie plcie powinny po rowno jak po rowno to po rowno w kazdej kwestii!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta18_25
wcale nie musi tak być! mój facet pracuje ja jeszcze się ucze i nie mogę pozwolic sobie na pracę. chlopak często za mnie płaci. ale jeżeli mam jakieś pieniądze lubie sama za siebie zapłacić lub po prostu coś kupic chłopakowi :) kwestia uczciwości i moralności. nie można wykorzystywać faceta żeby wszystko stawiał i nic w zamian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjmtmptp
to idz do dorywczej, do ulotek albo KFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiokioki
pendzior dokładnie jak ktos wyzej napisał faceci nie powinni placic, ale tez powinni sami po sobie sprzątac, prac gotować itp. to jest wlasnie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna-kobieta
wy nie powinniscie placic. bo z was sa cipy a nie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiokioki
piekna-kobieta dobrze powiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiokioki
co to za facet co siedzi w restauracji i czeka az kobieta zaplaci rachunek, dupa nie facet taki to sobie powinien szukac partnera a nie partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdnqd
Facet nie powinien płacić za kobietę, a kobieta nie powinna rodzić facetowi dzieci!!!!!!! Proste!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsdsdsds
kobieta dzieci to rodzi przede wszystkim sobie, to kobiety bardziej pragna dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacić to można za żone
a nie za jakąś kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimcop
kobieta która jest prawdziwą damą to nie pozwoliłaby za nią płacić bo to nic innego jak sponsoring a to obraza jest jak dla prawdziwej damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co placic za kobiete
w restauracji itp. i byc niepewnym czy to sie zwroci ;) Jak mozna isc do agencji towarzyskiej i miec full serwis platny z gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zalezy od kobiety i dwojga ludzi, jesli sa tzw 'postepowi' to niech postepuja wg swojego uznania. osobiscie nie uznaje czegos takiego ze ja place, przynajmniej nie na pierwszej randce i kiedy on zaprasza. jesli jemu to nie odpowiada niech mnie nie zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he hit me and it
o prosze, jacy tu faceci-feministki sie znalezli :) ja mam o tyle wygodnie, ze wybieram czy czuje sie dzis bardziej feministka (place za siebie i faceta) czy dama z zachowaniem savoir-vivru (placi za mnei mezczyzna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak facet zapłaci to dacie
mu dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko debile chodzą na randki jak mają prostytutki tak tanie i dostępne! Płacisz i masz a randki to płacisz, płacisz, płacisz i lachon cie kopnie w dupę za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepłace
Nieudacznik życiowy zawsze tłumaczy niepłacenie za kobietę tym, że kobiety chciały równouprawnienia. Facet z klasą zawsze płaci za złożone zamówienie w restauracji za kobietę. Według savoir vivre płaci osoba która zaprasza. Imponują mi faceci którzy traktują kobietę jak prawdziwą kobietę, a nie jak kumpla spod bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepłace
Mooroland masz rację niech se kupi piwo, włączy p****la ruszy parę razy grabowiecką będzie miał eko rozwiązanie a nie się żali na forum biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że facet który ma kase nawet nie traci czasu na takie rozkminy kto powinień płacić dla niego to oczywiste i nie widzi problemu w płaceniu za kobietę. Taki co nie ma kasy będzie kombinowała, a jak to mówią złej baletnicy to i rąbek przy spódnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto każe płacić facetowi za kobietę, niech nie płaci. Przymus jakiś czy co ? Nie każdy musi być przecież sparowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko depends on jak umawiaja sie partnerzy. Czemu caly czas idziemy w jakies walki plci. Facet nie powinien, a kobieta powinna. Zalezy jak sie umowia, ja czesto place za mojego faceta, ale facet tez czesto za mnie. Nikt sobie z tego powodu oczu niewydrapuje. Just relax!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh też czasem płaci za mnie znajoma, po prostu innym razem ja płacę, jakoś zawsze tak staramy się żeby po równo było raz ja raz ta 2 osoba ale bez żadnej spiny, a z dziewczyna, hmm jak zapraszam dziewczynę do restauracji to płacę ja, choć przyznam że kiedyś byłem z takim banankiem na randce, ładna była ale straszna chwalipięta, więc musiała zapłacić sama za siebie, więcej się ze mną nie spotkała, do dziś nie wiem czemu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×