Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama malucha lll

Moj 2tyg synek przespal w nocy 8godz-czy nie za dlugo

Polecane posty

Gość mama malucha lll

karmie tylko cycem,musze go budzic na karmienie a nie wczoraj zapomnialam nastawic budzika.czy tak male dziecko moze tak dlugo spac...jutro zapytam poloznej ale mamy wypowiedzcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim się zdarzało praktycznie od urodzenia i dośc często - nie budziłam, korzystałam - żyją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też długo spała od początku... ale ja karmiłam i piersią i jeszcze dokarmiałam mm. Raz mi nawet tak w ciągu dnia zasnęła na 8 godzin i się wszyscy trochę denerwowaliśmy... ale było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malucha lll
dzieki,ale slyszalam ze trzeba budzic co 3 godziny...moze jakas mama jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):):):)
nie budz, spij jesli dziecko spi. Odpoczywaj i ciesz sie ze takie jest:) Napewno krzywda mu sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nie ja no
moj synek tez czesto przesyopial noce gdy byl maly...pytalam pielegniarki, pediatry jak bylam na szczepieniu tak dla pewnosci i nie kazaly budzic jakby maly byl bardzo glodny to przeciez by wstal najwyrazniej potrzebuje duzo snu a on dobrze maluszkom robi wiec sie nie denerwuj i odpoczywaj bo niedlugo przestanie tyle spac i bedziesz chodzila zmeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
co 3h każą budzić noworodka w szpitalu, ale jeśli Twoje dziecko potrafi samo się wybudzić na jedzenie to karm na żądanie, w dzień faktycznie niby nie powinno się rzadziej niż co 3h (choć mój 4 tygodniowy synek czasem życzy sobie dopiero po 4 i szanuję jego wybór ;) zwłaszcza, że na wadze przybiera jak szalony a to najważniejsze) ale w nocy jeśli Twój malec potrafi przespać 6h to tylko się cieszyć! Mój mąż też panikował i chciał w nocy wybudzać synka co 3h ale tłumaczyłam mu, ze nie trzeba, że nawet co 6h starczy jak się obudzi i spytaliśmy pediatry o to i potwierdziła - tylko się cieszyć, że daje pospać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malucha lll
wielkie dzieki za odpowiedzi,jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie pediatra dodam, że znakomity fachowiec kazał budzić dziecko w nocy ale o dlatego, że synek był bardzo szczuplutki i kiepsko przybierał na wadze. Drugi synek z kolei szybciej tył i był lepiej zbudowany więc mogłam cieszyć się przespanymi nocami! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HhBsjhs
Miód urodzenia przesypial całe noce nigdy go nie budzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×