Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gęsiareczka

ortodonta

Polecane posty

Gość gęsiareczka

Orientuje się ktoś, do jakiego wieku dziecku przysługuje bezpłatny aparat na zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela6669
12 albo 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
bezpłatny jest każdy aparat, czy zależy to od wady zgryzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serowa Chrupka Mniam
Bezpłatny jest tylko taki zdejmowany, który można zakładać np. na noc. Ja miałąm taki w dzieciństwie i ni nie pomógł, zeby jak były krzywe, tak są, a mozei gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela6669
Na pewno bezpłatny jest ten taki wkładany, ja na to mówię "szczęka" co do stałego to nie wiem. Ale wydaje mi się, że taki stały to raczej dla starszych dzieciaczków już. Ortodonta wszystko lepiej wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasiaaaaaa
Do 12 r.ż. jest refundacja, a później trzeba z własnych :O Mi się rodzice spóźnili i załozyłam jak mialam już 13, więc kasa poszła, ale przynajmniej na dzień dzisiejszy mam 18 lat i ładne ząbki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
jaka jest cena za aparat? Tak w przybliżeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela6669
Ale stały? To zależy, w tej chwili jest taki wybór, że huhu. komplet aparatów stałych zewnętrznych: metalowych od 2 do 3 tys. zł porcelanowo-kompozytowych od 3 do 4 tys. zł z kryształu od 4 do 5 tys. zł stałe lingwalne (jeden łuk) od 3,5 do 7 tys. zł lingwalny to taki, którego nie widać, jest on założony od wewnętrznej strony. A z tego co wiem w wielu gabinetach można już brać aparat na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaa87

Ja właśnie szukam ortodonty dla córki lat 10, dentysta i logopeda sugerują taką konsultację. Na NFZ z tego co sprawdzałam jest do 12 r.ż, więc nie wiem, czy jest sens zaczynać na NFZ, zwłaszcza że wiadomo jakie terminy... Dlatego pójdziemy chyba od razu prywatnie, szukam i sprawdzam różnych lekarzy, póki co najlepsze opinie poparte też rekomendacjami od znajomych wskazują na Rock Your Smile w Warszawie, mają chyba 3 czy 4 gabinety, my co prawda z Pułtuska, ale raz na kilka tygodni to nie problem podjechać. Tez zależy mi na tym, aby wybrać najlepszego lekarza dla córki, ona się bardzo szybka zraża i musi to być ktoś z podejściem. A czytałam właśnie opinie wielu mam na temat Rock Your Smile, tym bardziej się upewniam przy wyborze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość bla

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić gabinety Eurodental w Warszawie. Świetni specjaliści, szybkie terminy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zakłądałam i nosiłam aparat który miałam robiony w Stomatologii Cichonia - fajne to ze wlasnie kompleksowa opieka tam jest i bez problemu można się leczyć w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×